Mehmet Ozan Dolunay Kimdir Hayatı Biyografisi

Mehmet Ozan Dolunay Kimdir?

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde oynayarak başlamış olduğu oyunculuk kariyerine tüm hızıyla devam eden genç oyunculardan Mehmet Ozan Dolunay kimdir? gelelim şimdi bu sorunun size cevabını en anlaşılır bir şekilde anlatmaya.

Mehmet Ozan Dolunay Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Oyunculuk konusunda basamakları bir bir geçmiş ve tanınan bir oyuncu haline gelmiş olan Mehmet Ozan Dolunay, 17.02.1991 tarihinde İstanbul’da hayata merhaba demiştir.İyi geçen eğitim hayatını Koç Üniversitesi’nin Makine Mühendisliği bölümü ile beraber tamamlamış ve buradan mezun olmuştur.İlk olarak katıldığı yarışma programı ile beraber ünlenmiş ardından oyunculuk teklifleri alarak oyunculuk yapmaya başlamıştır.Boyu 1.79 cm olan oyuncu 75 kilodadır.

Konumuzun başında söylemiş olduğumuz gibi ilk olarak Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol alan oyuncu ardından ise Oyunbozan isimli dizide rol almaya başlamıştır.Çıkışını yapmış olduğu dizi ise Yüksek Sosyete dizisi olmuştur.Bu dizinin kadrosunda oldukça deneyimli oyuncularla beraber yer almış ve kariyeri açısından güzel bir adım atmıştır.

Yüksek Sosyete’nin ardından Lise Devriyesi dizisinin kadrosuna katılmış olan isim dış görünüşüylede zamanla dikkat çekmeye başlamış ve dizideki merak edilmiş oyuncular arasında girmiştir.Bu dizide de son derece önemli isimler bulunmuştur.

En son olarak ise Show Tv’de yer alan Darısı Başımıza adındaki dizide rol alan oyuncu, bu dizinin Başrol oyuncusu olmuştur.

Ozan Dolunay Oynadığı Diziler Nelerdir?

2015 – Tatlı Küçük Yalancılar
2016 – Oyunbozan
2016 – Kiralık Aşk
2016 – Yüksek Sosyete
2017 – Lise Devriyesi
2018 – Darısı Başımıza

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.