Mehmet Tezkan kimdir, nereli, Mehmet Tezkan kaç yaşında?

Mehmet Tezkan Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Halk Tv’de Neden Sonuç programında yorumcu olarak bulunan Mehmet Tezkan kimdir, nereli, Mehmet Tezkan kaç yaşında? İşte Mehmet Tezkan hakkında detaylar.

Mehmet Tezkan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Mehmet Tezkan 1960 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Mehmet Tezkan evli ve iki çocuk babasıdır. Çalışma hayatına Cumhuriyet gazetesinin spor servisinde başladı. Burada 1993 yılına kadar bu gazetede yazı işleri, gece müdürlüğü, politika servisi müdürlüğü gibi pek çok serviste çalıştı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Yankı dergisinde yazı işleri müdürlüğü yaptı. Show TV’de haber müdürlüğü, Sabah ve Vatan gazetelerinde köşe yazarlığı yaptı. 1996-1999 yılları arasında Star Tv’de Genel Yayın Koordinatörlüğü yaptı. 1999 yılında Sabah gazetesi Genel Yayın Müdür Yardımcılığı’na getirildi. Bu görevini sürdürmekteyken, 8 Nisan 2001 tarihinde aynı zamanda Atv Genel Yayın Yönetmeni görevine getirildi. 2004 yılında kanalın genel müdürlüğünü yapmaya başladı. 27 Şubat 2006 tarihinde Atv’den istifa etmiştir. Son olarak 2021 yılından itibaren Halk TV’de “Neden Sonuç” programında yorumcu olarak yer almaktadır.

visum china
visum china

Mehmet Tezkan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir