Mehtap Algül kimdir, nereli, Mehtap Algül kaç yaşında, Mehtap Algül boyu, kilosu kaç?

Mehtap Algül Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Mehtap Algül ile ilgili detayları yazımızda bulabilirsiniz. Peki Mehtap Algül kimdir, nereli, Mehtap Algül kaç yaşında, Mehtap Algül boyu, kilosu kaç? İşte Mehtap Algül hakkında detaylar.

Mehtap Algül Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Mehtap Algül 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü bitirmiştir. Ardından Pazarlama ve Marka Yönetimi alanında yüksek lisans yapmıştır. Doktora eğitimine devam etmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Çalışma hayatında ihracat genel müdürlüğü, uluslarası projelerde, taktiksel şirket idaresi ve plan koordinatörlüğü, sosyal medya direktörü olarak çalışmıştır. Günümüzde Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi çatısı altında kurulan BAU NEXT’in yöneticiliğini yapmaktadır. Ayrıca influencer olarak çalışmakta ve içerik üretmeyi sürdürmektedir.

Mehtap Algül kimdir, nereli, Mehtap Algül kaç yaşında, Mehtap Algül boyu, kilosu kaç?

Mehtap Algül Boyu Kaç?

Mehtap Algül 1.69 boyundadır.

Mehtap Algül Kaç Kilo?

Mehtap Algül 52 kilodur.

Mehtap Algül hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.