Mehtap Altunok Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Mehtap Altunok Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Son dönemler içerisinde sadece oyuncu olarak kendisini gördüğümüz için oyuncuların yer almış olduğu Ünlüler kategorimize eklediğimiz bir dönem sunuculukta yapmış güzel kişilerden biri olan Mehtap Altunok kimdir kaç yaşında boyu kaç? en önemli bilgilerle beraber özgeçmişi huzurlarınızda.

Mehtap Altunok Kimdir? Biyografisi

Mehtap Altunok, 1972’li olan bayan ünlülerimizden biridir.Ünlü isim geçmiş zamanlar içerisinde televizyon dünyasında farklı kategorilerde bulunmuştur.İlk yapmış olduğu meslek oyunculuk sonra sunuculuktur.Boyu 1.65 cm’dir.

1995 tarihinde yer almış olduğu Çiçek Taksi dizisinle beraber ilk oyunculuğuna başlamıştır.Ardından dizilere devam etmesine rağmen bir yandan da seslendirmeler yaptı.Seslendirme, sunuculuk, reklam projeleri oyuncunun diğer yer aldığı alanlardır.

Oyunculuk eğitiminde ilk almış olduğu eğitim Uygulamalı Tiyatro eğitimi üzerinedir.Ardından ise Amerika’ya gitmiş ve burada yine oyunculuk eğitimleri almıştır.Güzel bir proje teklifi gelmesi nedeniyle Amerika’dan geri dönüş yapmış ve en son Baba Candır dizisinde oynamaya başlamıştır.

Bu zamana kadar 200’ün üzerinde reklamda yer alan oyuncunun reklam filmlerinden Carrefour reklamı oyuncunun en uzun oynadığı reklam filmi olmuştur.Toplam 4 sezon boyunca 2009’dan 2012’ye kadar CarrefourSa’nın reklam yüzü olarak bulunmuştur.

Genel hayatı ile ilgili her zaman kendine bakan oyuncu özellikle cildinin bakımlarını aksatmıyor.Sigara içmiyor ve alkol kullanmıyor.Sağlığına çok dikkat eden oyuncu bu konuda taviz vermiyor.

Mehtap Altunok Oynadığı Diziler

1995 – Çiçek Taksi
2005 – Beyaz Gelincik
2006 – Doktorlar (13. Bölüm)
2007 – Genco
2007 – Tutsak
2015 – Baba Candır (İlk 3 sezon)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.