Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir?

Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir?

Türkiye’de fazla sayıda takipçisi bulunan sosyal medya fenomenlerinden biri olan Melis Ayça Değirmencioğlu kimdir? Ayrıca Mad Bangz kurucusuda olan ünlü ismin özgeçmişini okumak istiyorsanız doğru yerdesiniz.İşte bütün detaylar.

Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

1989 tarihinde Ankara’da hayata merhaba demiş olan fenomen Melis Ayça Değirmencioğlu, doğduğu günden itibaren hayatını burada devam ettirmektedir.Eğitimini Bilkent Üniversitesi’nin Turizm Otel İşletmeciliği bölümünde tamamlayan isim kendisindeki güzelliği ve düzgün paylaşımlarıyla beraber kısa sürede sosyal medya fenomeni olmuştur.

İnstagram’da takıldığı günden itibaren cok sevilmiş olan fenomen, şu anda yüzbinlerce takipçisi olan fenomenlerdendir.Samimiyeti çok seven isim o an ne düşünüyorsa onu yazmaktan geri kalmıyor.Kendisinin takipçisinin cok olmasından ötürü, kendisine sunulan bir takım firmaların bazı tekliflerini red eden isim bu konuda dikkatli davrandığını söylüyor.Mesela kendisine bir ilaç reklamı gelince kabül etmiyor.

Genellikle kaliteli markaları giymeyi tercih eden fenomen ayrıca giymiş olduğu kıyafetlere takmış olduğu takı ve çantalarla kendine has özel bir stil yaratıyor.Trend olmuş çantaları daha çok tercih eden isim özellikle giyim tarzı konusunda çok güzel tepkiler almaktadır.

Melis Ayça Değirmencioğlu cok cabuk parlayan bir yapıya sahip olduğunu ve bu özelliğini pek sevmediğini söylemiştir.

Kendisini seven çok sayıda takipçi olmuş olsa da elbet her fenomen gibi kendisini sevmeyen takipçilerde bulunmaktadır.Kendini onu sevmeyen insanlara sevdirmek gibi bir özel amacı olmayan fenomen yapıcı eleştirileri ise her zaman dikkate alıyor.

Ünlü fenomenin şu an da takipçi sayısı yazdığım yazı tarihine göre 325 bindir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın