Melis Hacic Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu

Melis Hacic Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oynamış olduğu dizilerle beraber televizyonlarda gözükmeye başlayan ve sergilediği performans ve güzelliği ile hayatı merak edilen oyuncu Melis Hacic kimdir?, kaç yaşında, boyu kaç? şimdi hep beraber güzel ismin bilgilerine bakalım.

Melis Hacic Kimdir? Biyografisi

8 Eylül 1994 yılında İstanbul’da hayata merhaba diyen Melis Hacic, aslen Göçmen bir aileye sahiptir.Babası Sırp kökenli olan oyuncunun annesi ise Yugoslov’dır.

Melis Hacic’in boyu 1.77 cm, kilosu 56 ve burcu ise Başaktır.

İlkokula İstanbul’da başlamış olan güzel oyuncu, lise yıllarından itibaren modellik ile ilgilenmiş ve o tarihle birlikte modelliğe adım atmıştır.Modellik yapmadan önce spor ile ilgilenen isim, Fenerbahçe takımının hem Voleybol takımında hem de Basketbol takımında oynamıştır.

Üniversite yıllarını Aydın’da geçirmiş olan isim, Aydın Üniversitesi Sanat Yönetmenliği bölümünden mezun olmuştur.Erberk Ajansının oyuncuları arasında bulunan isim ayrıca bir yandan ise modellik yapmaktadır.

2018 tarihinde ilk kez oyunculuk yapmaya başlayan isim, ilk olarak “Börü” dizisinde rol almıştır.Kimdirkim.com Bu diziden sonra Bir Litre Gözyaşı dizisinde gördüğümüz oyuncu 2019 tarihinde ise Kardeş Çocukları dizisinde oynamıştır.

Oynamış Olduğu Diziler

2019 – Kardeş Çocuklari
2018 – Bir Litre Göz Yaşı
2018 – Börü

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir