Melis Hacic Kimdir?

Melis Hacic Kimdir?

Oynamış olduğu dizilerle beraber televizyonlarda gözükmeye başlayan ve sergilediği performans ve güzelliği ile hayatı merak edilen oyuncu Melis Hacic kimdir? şimdi hep beraber güzel ismin bilgilerine bakalım.

Reklamlar

Melis Hacic Kimdir Kaç Yaşında? Biyografisi

Melis Hacic, 08.09.1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan bir isimdir.Ailesi tarafından göçmen olan oyuncunun bir tane kardeşi vardır.Anne tarafından Yugoslav, baba tarafından ise Sırp kökenlidir.Kendisi ise Türk Vatandaşıdır.

Melis Hacic’in boyu 1.77 cm, kilosu 55, burcu Başak ve saç rengide sarıdır.

İlk ve Ortaöğrenimini İstanbul’da tamamlayan isim ardından ise Modellik yapmaya başladı.Modelliğe başlamadan önce bir süre kadar Fenerbahçe’nin Basketbol ile Voleybol takımlarında oynayan isim bir takım sebeplerden ötürü spor yaşamına ara verdi.

Üniversiteyi Aydın Üniversitesi’nde okumuş olan isim burada Sanat Yönetmenliği bölümü üzerine eğitim görmüştür.Halen Erberk Ajansına bağlı olarak oyunculuk yapan isim bir yandan ise modellik yapmayı sürdürmektedir.

2018’de senaryo gereği kısa sürmüş olan “Börü” dizisinde rol almış olan isim bu dizide Zeynep karakteri ile ilk kez izleyicinin karşısına çıkmıştır.

Rol Aldığı Diziler

2018 – Börü
2018 – Bır Litre Gözyaşı

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın