Melis İşiten kimdir, nereli, Melis İşiten kaç yaşında, Melis İşiten hayatı, biyografisi, Melis İşiten boyu, kilosu kaç, Melis İşiten evli im, boşandı mı, eski eşi kimdir, Melis İşiten rol aldığı dizi ve filmler neler?

Melis İşiten Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Oyuncu Melis İşiten hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Melis İşiten kimdir, nereli, Melis İşiten kaç yaşında, Melis İşiten hayatı, biyografisi, Melis İşiten boyu, kilosu kaç, Melis İşiten evli im, boşandı mı, eski eşi kimdir, Melis İşiten rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Melis İşiten hakkında detaylar.

Melis İşiten Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Melis İşiten 29 Haziran 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Oyuncu koçu İpek Bilgin’den özel dersler aldı, birçok tiyatro oyununda rol aldı.

Melis İşiten ilk olarak 2014 yılında Reaksiyon dizisi ile ekranlara gelmiştir. Reaksiyon dizisinde Fatoş karakterini oynadı. Aynı sene ‘Yedi Güzel Adam’ dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2018 yılında Vatanım Sensin, 2021 yılında Maraşlı dizisinde rol aldı.

Melis İşiten Evli mi?

Yedi Güzel Adam dizisinin setinde tanıştığı Uraz Kaygılaroğlu ile 3 ay sonra 2014 yılında nikah masasına oturdu. 2016 yılında kızları ‘Ada’yı kucaklarına alan ünlü çift, 2019 yılında anlaşmalı olarak boşandı.

Melis İşiten Boyu Kaç?

Melis İşiten 1.70 boyundadır.

Melis İşiten Kaç Kilo?

Melis İşiten 53 kilodur.

Melis İşiten Burcu Nedir?

Melis İşiten Yengeç burcudur.

Melis İşiten Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Sadece Arkadaşız
  • 2022 – Konteynır Brothers: Hurdalık
  • 2021 – Maraşlı
  • 2019 – Aslı Gibidir
  • 2018 – Vatanım Sensin
  • 2014 – Reaksiyon

Melis İşiten hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir