Melis Kar Kimdir Nereli Biyografisi Boyu

Melis Kar Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

2011 tarihinde gerçekleşen O Ses Türkiye isimli yarışmaya katılarak adını duyurmayı başaran ve bu yarışmada güzel bir netice alarak yarı finale kalmış güzel şarkıcı Melis Kar kimdir? şarkıcının en doğru biyografisi işte başlıyor.

Melis Kar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Nereli?

Ünlü isim Melis Kar, 18.03.1990 yılında Hatay’ın en büyük ilçesi olan Antakya’da hayata gözlerini açmıştır.Annesinin ismi Hicran, babasının ismi ise Necdet’tir.8 yaşındayken müzik ile tanışan şarkıcı, o yaşlardan itibaren piyano dersleri almaya başlamış ve lise yıllarında ise amatör müzik grubu kurmuştur.Güzel şarkıcının boyu 1,69 cm’dir.

Üniversite yıllarına kadar olan tüm zamanını Antakya’da geçirmiş olan isim, 2008 tarihinde İstanbul’a gitmiş ve burada Üniversite okumuştur.Bahçeşehir Üniversitesinin Mimarlık bölümünü bitirmiş olan isim ardından ise bir süre kadar şans dersleri almaya başlamıştır.Çok tanınmış bir çok sanatçı ile beraber çalışma şansı elde etmiş güzel şarkıcı bir çok defa sahneye çıkmıştır.

visum china
visum china

2011 yılında Melis Kar, Acun Ilıcalı tarafından organize edilen ve jüri üyelerinde Hadise, Mustafa Sandal, Murat Boz gibi isimlerin yer aldığı O Ses Türkiye isimli yarışmaya katılmıştır.Juri üyelerinin performansını beğenmiş olduğu şarkıcı bu yarışmada yarı finale kadar çıkmış sonrada elenmiştir.

Şarkıcı O Ses Türkiye’de her ne kadar finale kalıp yarışmayı kazanamamış olsa da bir çok yapımcının ilgisini çekmiş ve 2014 tarihinde ilk albümünü çıkartmıştır.Kaçak ismini vermiş olduğu albümü o yıl Dokuz Sekiz Müzik tarafından çıkarılmış şarkıcı bu albümde 10 parçaya yer vermiştir.

O Ses Türkiye yarışmasında finale kadar gidememiş olsa da yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran Melis Kar’ın ilk albümü “Kaçak”, Mayıs 2014 ayında Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle emsallerinden farklı olarak bir tekli ile değil, on şarkı ve iki farklı versiyondan oluşan bir albümle piyasaya çıktı.

İlk çıkardığı albümün ilk klibini, albümün adını taşıyan Kaçak isimli şarkıya çekmiş olan şarkıcı, 2015 tarihinde ise Yerin Dolmuyor ki isimli Single albüm çıkartmıştır.

Melis Kar Albümleri

2017 – Al Dudağımdan Kıss (single)
2015 – Yerin de Dolmuyor ki (single)
2014 – Kaçak

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.