Melis Tüzüngüç Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Melis Tüzüngüç Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Trt ekranlarında yayınlanmış Baba Candır isimli dizide büyük bir yükseliş elde etmiş ve ardından Atv’nin sevilen dizisi Kanatsız Kuşlarda rol alan güzel oyunculardan Melis Tüzüngüç kimdir kaç yaşında nerelidir? soruların yanıtları en doğru şekilde konumuzda.

Melis Tüzüngüç Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Melis Tüzüngüç 4 Ekim 1994 doğum tarihine sahip genç oyunculardan biridir.İstanbul’da dünyaya gelmiş olan oyuncu Genç yaşta birçok insanın ilgisini çekmiştir.Çocukluk senelerinde şarkıcı ve oyuncu olmak istemiş ve ilk dizi oyunculuğunu Yıldız Masalı adındaki dizide gerçekleştirmiştir.Boyu 1.67 kilosu ise 48-49’dur.Burcu Terazidir.

Yıldız Masalı adındaki diziden sonra Levent Üzümcü, Belma Canciğer gibi ünlülerin bulunduğu Gani Müjde yapımı olan Harem dizisinde rol aldı.Dizilerden önce reklamlardada oynayan oyuncu müzik dinlemeyi çok sevmektedir.Vakit buldukcada şarkı sözleri yazdığını söylemiştir.

Ünlü oyuncunun kendine ait bir twitter hesabı vardır.

Baba Candır Ceylan Kimdir Rolü Nedir?

Ceylan dizide oldukça yardımsever bir genç kız olarak karşımıza çıkacak.Ailesini küçük yaşlardayken kaybetmenin verdiği zorluklarla mahalleli tarafından o yaşlara getirilmiştir.Hayatı 12 yaşında değişen Ceylan kapadokyaya ziyarete gelen çocuklardan birinin boğulmasını engellemiş ve onu kurtarmıştır.Ardından boğulmasını kurtardığı çocuk ile 11 sene sonra tekrar buluşmak üzere birbirinle buluşmaya karar verirler.Yıllar sonra İstanbul’a gidip onunla tesadüf eseri karşılaşırlar ve Ceylan kurtardığı çocuğu tanır fakat kurtardığını düşündüğü çocuk kendisinin olmadığını söyler.

Melis-Tuzunguc-biyografisi

Melis Tüzüngüç Oynadığı Diziler ve Filmler

– Kanatsız Kuşlar
– Baba Candır(Ceylan)
– Şimdi Onlar Düşünsün
– Karaman’ın Koyunu
– Babam Sınıfta kaldı
– Harem
– Böyle Bitmesin
– Yıldız Masalı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın