Melisa Aslı Pamuk Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Melisa Aslı Pamuk Kimdir Kaç Yaşındadır Boyu Kaç?

Türkiye’de Gurbetçi oyuncularımızın sayısı oldukça fazla durumdadır.İşte o isimlerden biri olan gurbetçi güzel bayan oyuncu Melisa Aslı Pamuk kimdir kaç yaşındadır boyu kaçtır? ayrıntılar.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Melisa Aslı Pamuk, Hollanda’da hayata merhaba diyen bir bayandır.Doğum tarihi 14 Nisan 1991’dir.Güzel isim ailesinin İskenderun’lu olmasından dolayı Aslen Türktür.İstanbul’da yaşamakta olan oyuncunun ailesi ise Hollanda’da bulunmaktadır.14 yaşındayken modellik yapmaya başlamıştır.Hollanda’da Üniversite öğrenimi gördüğü sıralarda güzellik yarışmasına katılması sebebi ile okuluna bir süre ara vermiştir.Boyu 1.79’dur.

Best Model Of Turkey yarışmasına 2009 senesinde katıldı ve geleceğin Umut veren Modellerinden seçildi.2011 tarihinde Tatilini geçirmek amacı ile İstanbul’a gitmiş bu sırada Miss Turkey yarışmasına katılmıştır.2011 senesinde yapılmış olan Türkiye Güzellik Yarışmasında 1. olarak büyük bir ilgi çekmiştir.Bu yarışmada 1. olmasından dolayı Türkiyemizi Brezilya’da temsil etmeye hak kazanarak buradaki yarışmaya katılmıştır.

Melisa Aslı Pamuk yabancı dil konusunda çok iyi isimlerdendir.İngilizce, Hollanda dili, Almanca ve Türkçeyi bilmektedir.En çok sevdiği işler ise boş zamanlarında sevdiği kitapları okumak, yağlı boya çalışmaları yapmak ve danstır.

Oyunculuk derside almış olan oyuncu oyunculuk için Sadri Alışık Kültür Merkezini seçmiştir.

2012 tarihinde GDO Karakedi isimli filmde rol almış ve başrol oyuncusu olarak film severlerin karşısına çıkmıştır.2014 tarihinde Kurt Seyit ve Şura dizisisin bir bölümünde oynadı.

melisa-asli-pamuk-biyografi

Oynadığı Diziler ve Filmler

2015 – Kara Sevda (Asu)
2014 – Ulan İstanbul
2014 – Her Sevda Bir Veda
2014 – Kurt Seyit ve Şura
2014 – Asla Vazgeçme(Film)
2012 – G D O Karakedi (Film)
2012 – Yer Gök Aşk

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir