Melisa Berkalp kimdir, hayatı, biyografisi, nereli, Melisa Berkalp kaç yaşında?

Melisa Berkalp Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Haber Global’in spor spikeri Melisa Berkalp’ın biyografisini hazırladık. Melisa Berkalp hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Melisa Berkalp kimdir, nereli, Melisa Berkalp kaç yaşında? İşte Melisa Berkalp hakkında detaylar.

Melisa Berkalp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Melisa Berkalp 20 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2012 senesinde lise eğitimini Fenerbahçe Koleji’nde tamamladı. Bilgi Üniversitesi ve Liverpool Üniversitesi Medya-İletişim Sistemleri Bölümü’nden mezun oldu.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Melisa Berkalp kimdir, hayatı, biyografisi, nereli, Melisa Berkalp kaç yaşında?

visum china
visum china

2018 senesinde Başkent İletişim Akademisi’nde Spikerlik-Sunuculuk eğitimi aldı ve ardından bir süre burada eğitim görevlisi olarak çalıştı. 2019 senesinde Ertem Şener Prodüksiyon’da sunucu olarak görev yaptı. 2020 yılında Sabah Gazetesi Dijital Yayınlar’da içerik editörü ve sonrasında spor spikeri pozisyonlarında çalıştı.

1998 yılında basketbol oynamaya başlayan Melisa Berkalp, sporculuk kariyerini Fenerbahçe Spor Kulübü’nde sürdürdü ve 21 yaşında aktif basketbol hayatını sonlandırdı. 2012 yılında İbrahim Kutluay Basketbol Okulu’nda yardımcı antrenörlük yaptı. Berkalp, Şubat 2022 itibarıyla Haber Global’de spor spikeri olarak görev yapmaya başladı.

Melisa Berkalp hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir