Melisa Çizmeci Kimdir?

Melisa Çizmeci Kimdir?

Galatasaray Tv ile beraber tanımış olduğumuz ve ilerleyen zamanlarda Ulusal Tv kanallarında da sunuculuk yapacağını tahmin ettiğimiz, ekranların güzel bayanlarından Melisa Çizmeci kimdir? ayrıntılı olarak cevabı açtığımız bu konumuzda.

Melisa Çizmeci Kimdir? Biyografisi

Sunucu Melisa Çizmeci, 22 Temmuz 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.İlk ve ortaöğrenimini İstanbul’da tamamlamış olan sunucu ardından sunuculuk mesleğinle ilgili eğitimler almaya karar vermiştir.

Melisa Çizmeci’nin boyu 1.66 cm, kilosu 52’dir.Yengeç burcuna sahip olan isim, burcunun karakteristik özelliklerini taşımaktadır.

Bu zamana kadar Gs Tv ekranlarında bir çok program sunmuş olan isim bazı programlarla beraber dikkat çekmiştir.19.05 Ana Haber Bülteni, Gün Ortası, Ajanda, Futboldan da Öte ve Bizim Dükkan sunucunun sunduğu programlardır.

Twitter ile İnstagram hesabı olan sunucu bu iki hesabıda etkin bir biçimde kullanmaktadır.Her geçen gün takipçi sayısı artan sunucunun şu anda İnstagram hesabını 50.000 civarı kişi takip etmektedir.

Konumuzun ilk satırlarında dediğimiz gibi Gs Tv’de tanınan isim sunuculuğu ve güzelliği ile şimdiden en güzel sunucular listesine girmiş durumda.Hatta bir çok platform kendisini en güzel sunucular arasında ilk 5 sırada göstermektedir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın