Melisa Döngel Kimdir?

Melisa Döngel Kimdir?

Elif dizisiyle meşhur olan ve ardından yepyeni dizilerle kariyerini sürdüren güzel isimlerden Melisa Döngel kimdir kaç yaşında boyu kaç? gelin hep birlikte oyuncunun bilgilerini okuyalım.

Melisa Döngel Kimdir? Biyografisi

Oyuncu Melisa Döngel, 22 Eylül 1999 tarihinde İstanbul’da doğan 1.76 metre boyunda, 57 kilo ve Başak burcu biridir.Anne tarafından Rus olan oyuncu, daha henüz Üniversiteye başlamamıştır.Osman Yağmur Dereli Sanat Akademisi’nde ve Hilal Saral Atölyesinde oyunculuk dersleri alarak oyunculuğa hazırlanmıştır.

Üniversitede Psikoloji bölümünü tercih etmek isteyen isim, 2014 yılında rol almış olduğu “Elif” dizisinden itibaren oyunculuk yapmaktadır.Bu diziyi sırasıyla Arka Sokaklar, Hangimiz Sevmedik ve Bizim Hikaye dizileri takip etmiştir.

Güzel boy ve kilosuyla mankenlikte yapan oyuncu, ayrıca modayı da yakından takip etmektedir.

Çoğunlukla dizi seti dışında ailesiyle beraber zaman geçiren oyuncu ayrıca Orman havası almayı çok seviyor.En büyük hayali ise Dünya’nın tanınmış oyuncularından olan Johnny Depp ile beraber bir filmde başrol oynamaktır.

Hayatındaki en büyük pişmanlığının saçlarını boyatmak olduğunu söyleyen oyuncu, halen de bu pişmanlığının devam ettiğini aktarmıştır.

Oyuncunun müzik zevkine gelecek olursak, Tekno Müzik tarzını dinlemektedir.Yani kısaca hareketli şarkılardan hoşlanıyor.

Melisa Döngel Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

2014 – Elif
2016 – Arka Sokaklar (11. sezon)
2016 – Hangımız Sevmedık (Sevtap)
2018 – Bızım Hikaye (2. sezon)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın