Melisa Şenolsun Kimdir Biyografisi

Melisa Şenolsun Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Adını yeni yeni duymaya başladığımız, 2015’de yer almış olduğu dizi ile beraber toplam 4 dizide görebildiğimiz oldukça genç oyunculardan biri olan oyuncu Melisa Şenolsun kimdir kaç yaşında boyu kaç? en doğru ve en detaylı biçimde oyuncunun biyografisini sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Hemen ayrıntılara geçelim.

Melisa Şenolsun Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Genç İsim Melisa Şenolsun, 24.09.1996’lı olan bir oyuncudur.Hayata gözlerini açtığı yer Ege’nin en büyük, Türkiye’nin üçüncü büyük ili konumundaki güzel şehirlerimizden İzmirdir.Ünlü oyuncu altı yaşından itibaren tiyatrolarda bulunmaya başlamış ve bu sayede kendini küçük yaşlardan itibaren geliştirmiştir.Boyu 1.70’dir.

Tiyatrolarla o kadar küçük yaşta tanışmasının en büyük nedenlerinden biri ablasıdır.Daha Altı yaşındayken bir gün ablasının yer almış olduğu tiyatro gösterisini izlemiş ve o günden sonra kendiside tiyatroyla ilgilenmiştir.O yaştan beri herhangi bir başka meslekle ilgilenmeyi hiç düşünmeyen genç oyuncu o zamanlardan itibaren bu mesleği ne kadar sevdiğini göstermiştir.

Liseyi İzmir’de bulunan Kolejde tamamlamış ardından ise İstanbul Üniversitesi’nin Devlet Konservatuar’ında okumaya başlamıştır.Halen okuluna devam eden genç isim Yedi sene süresince jimnastik ile beraber bale kurslarına katılmıştır.Dış görünüşü açısından renkli bir göze sahip ve uzun boylu bir bayandır.

İlk rol almış olduğu dizi ismi ise Tatlı Küçük Yalancılar dizisidir.Oyuncu 2015’de bu dizide yer alarak profesyonel bir şekilde bir dizide oynamıştır.Ardından ise Kiralık Aşk’ta rol almıştır.

melisa-senolsun-biyografi

Melisa Şenolsun Oynadığı Diziler Nelerdir?

2015 – Tatlı Küçük Yalancılar
2015 – Kiralık Aşk (İlk Sezon)
2016 – Umuda Kelepçe Vurulmaz
2017 – Babam (Sinema)
2018 – Nefes Nefese

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir