Melisa Şenolsun Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Melisa Şenolsun Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Adını yeni yeni duymaya başladığımız, 2015’de yer almış olduğu diziden bu zamana kadar 4 dizide görebildiğimiz oldukça genç oyunculardan biri olan oyuncu Melisa Şenolsun kimdir kaç yaşında boyu kaç? en doğru ve en detaylı biçimde oyuncunun biyografisini sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Hemen ayrıntılara geçelim.

Melisa Şenolsun Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Genç isim Melisa Şenolsun, 2018 senesine göre hesaplandığında 22 yaşında olan bir oyuncudur.Hayata gözlerini açtığı yer Ege’nin en büyük, Türkiye’nin üçüncü büyük ili konumundaki güzel şehirlerimizden İzmirdir.1996’lı olan oyuncu Altı yaşından itibaren tiyatrolarda bulunmaya başlamış ve bu sayede kendini küçük yaşlardan itibaren geliştirmiştir.Boyu 1.70’dir.

Tiyatrolarla o kadar küçük yaşta tanışmasının en büyük nedenlerinden biri ablasıdır.Daha Altı yaşındayken bir gün ablasının yer almış olduğu tiyatro gösterisini izlemiş ve o günden sonra kendiside tiyatroyla ilgilenmiştir.O yaştan beri herhangi bir başka meslekle ilgilenmeyi hiç düşünmeyen genç oyuncu o zamanlardan itibaren bu mesleği ne kadar sevdiğini göstermiştir.

Liseyi İzmir’de bulunan Kolejde tamamlamış ardından ise İstanbul Üniversitesi’nin Devlet Konservatuar’ında okumaya başlamıştır.Halen okuluna devam eden genç isim Yedi sene süresince jimnastik ile beraber bale kurslarına katılmıştır.Dış görünüşü açısından renkli bir göze sahip ve uzun boylu bir bayandır.

İlk rol almış olduğu dizi ismi ise Tatlı Küçük Yalancılar dizisidir.Oyuncu 2015’de bu dizide yer alarak profesyonel bir şekilde bir dizide oynamıştır.Ardından ise Kiralık Aşk’ta rol almıştır.

melisa-senolsun-biyografi

Melisa Şenolsun Oynadığı Diziler Nelerdir?

2015 – Tatlı Küçük Yalancılar
2015 – Kiralık Aşk
2016 – Umuda Kelepçe Vurulmaz
2018 – Nefes Nefese

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın