Melisa Uzunarslan Kimdir? Kaç Yaşındadır ve Nereli?

Melisa Uzunarslan Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Çok sayıda Türkiye’nin önemli sanatçısına Kemanı ile birlikte eşlik eden ve ardından kendi başına şarkılar söyleyerek albüm çıkartan güzel şarkıcı Melisa Uzunarslan ile ilgili bilgileri yazımızda bulabileceksiniz.

Melisa Uzunarslan Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

1985 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Melisa Uzunarslan, ailesi nedeniyle müzik içinde bir yaşam geçirmiştir.Ailesi tarafından çalınan “The Wall” isimli şarkıyı daha üç yaşındayken org ile çalma becerisi göstermiş olan isim daha küçükken müzik konusunda çok yetenekli olduğunu göstermiştir.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunu olan başarılı isim, burayı bursla bitirmiş ve ayrıca Keman ile Kompozisyon bölümlerinide en yüksek puan ortalamasıyla tamamlamıştır.Bu bölümlerden sonra Keman bölümünde Yüksek Lisans yapmış olan isim eğitim hayatı süresince hep bölüm birinciliği elde etmiştir.

visum china
visum china

Almanya’dan sonra Türkiye’ye gelmiş olan Melisa Uzunarslan, burada çok sayıda ünlü şarkıcı ile tanışma şansı yakalamıştır.Bunların başında Ünlü şarkıcı Sezen Aksu gelmektedir.kimdirkim com Onla tanışmasının ardından “Bir Aşk Şarkısı” adındaki ilk single albümü dinleyicilerin beğenisine sunmuştur.

2018 tarihinde ilk solo albümünü Dmc Müzik etiketi ile çıkartan sanatçı, “Tanıdığım En Güzel Deli” isimli albüm çıkartmıştır.Albümde toplam 10 parça yer almaktadır.

Yerli ve Yabancı Şarkılarına Eşlik Ettiği Sanatçılardan bazıları ise şunlardır : Hillary Hahn, Arvo Part, Brandford Marsalis, Bülent Ortaçgil, Teoman, Vadim Rapin, Renee Fleming, Mfö, Nilüfer.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.