Melissa Değer Kimdir Biyografisi

Melissa Değer Kimdir?

Televizyon dünyasında yer almaya yavaş yavaş başlayan ve hem dizi hem de reklamlarda izlemeye başladığımız sempatik oyuncu Melissa Değer kimdir? kaç yaşında ve boyu kaçtır? hakkında en detaylı bilgiler yazımızda.

Melissa Değer Kimdir? Biyografisi

30 Mart 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Melissa Değer, 1.71 metre boyunda, 56 kilo ve Koç burcu olan bir isimdir.Ailesinin 2 kızından biri olan oyuncunun annesinin ismi Yeşim, kardeşinin ismi ise Dilara’dır.Oyunculuk ile birlikte mankenlik ve çevirmenlikte yapan isim çeşitli kitapların Türkçe çevirisini yapmıştır.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi ile birlikte oyunculuk eğitimlerine başlayan isim ilk olarak “Lüküs Hayat” isimli Tiyatro oyununda rol almıştır.Tiyatro oyununun ardından ilk projesi için kameralarla buluşan oyuncu “Kalbimdeki Deniz” isimli dizide oynamıştır.Kimdirkim.com Bu dizi Fox Tv’nin kaliteli yapımlarından biri olarak dikkat çekse de bir süre sonra reytinglerde yaşanan düşüş ile birlikte final yapmıştır.

2018 yılında Molped Pure & Soft reklamında oynayan oyuncu diğer çok sayıda oyuncunun aksine pek ekran önünde gözükmemektedir.Hayvanları çok sevdiği Instagram’dan yaptığı paylaşımlarla belli olan oyuncu bir çok evcil hayvan beslemektedir.

visum china
visum china

Sevgilisi var mı? sorusu da oyuncu hakkında cevabı merak edilen sorular arasındadır.Evet oyuncunun uzun süredir bir ilişkisi vardır.Sevgilisinin ismi Berke Ömür’dür.

Melissa Değer Oynadığı Diziler Nelerdir?

2016 – Kalbimdekı Deniz

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir