Melissa Dilber kimdir, nereli, Melissa Dilber kaç yaşında, Melissa Dilber boyu, kilosu kaç, Melissa Dilber rol aldığı dizi ve filmler neler?

Melissa Dilber Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Netflix’te yayınlanan Andropoz dizisinde rol alan Melissa Dilber kimdir, nereli, Melissa Dilber kaç yaşında, Melissa Dilber boyu, kilosu kaç, Melissa Dilber rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Melissa Dilber hakkında detaylar.

Melissa Dilber Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Melissa Dilber 7 Ekim 1997 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara TED Koleji’nde okumuştur ve New York Stella Adler Studio of Acting’te oyunculuk eğitimi almıştır. Wreck dizisinde rol almıştır. Andropoz dizisinde Ahu karakterini oynamıştır. Merih adında bir ikiz kız kardeşi bulunmaktadır.

Melissa Dilber Boyu Kaç?

Melissa Dilber 1.70 boyundadır.

Melissa Dilber Kaç Kilo?

Melissa Dilber 53 kilodur.

Melissa Dilber Burcu Nedir?

Melissa Dilber Terazi burcudur.

Melissa Dilber hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.