Meltem Anastasia kimdir? nerelidir yaşı kaç?

Meltem Anastasia Kimdir?

2019 tarihinde çıkarmış olduğu Single ile beraber dikkat çeken ve çok sayıda insan tarafından yaşamı merak edilmeye başlanan güzel bayanlardan Meltem Anastasia kimdir? yaşı kaç? nereli? boyu ve kilosu nedir? tüm bu soruların cevaplarını okumaya başlayabilirsiniz.

Meltem Anastasia Biyografisi

1994 tarihinde Rusya’da dünyaya gelen Meltem Anastasia, 1.74 metre boyunda, 53 kilo ve kahverengi gözlere sahip bir isimdir.Rusya’da konservatuar eğitimi almış olan isim almış olduğu eğitimin katkıları ile beraber şarkı söylemeye başlamış ve ilk klibini çekmiştir.

2014 tarihinde Türkiye’ye gelmiş olan güzel şarkıcı, ilk olarak “O Ses Türkiye” yarışmasına katılmış ve yarışmada çok iyi bir derece elde ederek çeyrek finale kadar çıkma başarısı göstermiştir.kimdirkim.com Bu yarışmada sergilediği performans ünlü şarkıcılardan Rafet El Roman’ın ilgisini çeken güzel isim, böylelikle 2019 yılında “Biliyorum Sensin O” isimli şarkıyı seslendirmiş ve bu şarkıya da klip çekmiştir.

Hedefleri arasında iyi bir şarkıcı olmak olan güzel isim ayrıca oyunculukta yapabileceğini açıklamıştır.İlk single sonrası programlardan da davetler alan isim 2. sayfa programına konuk olmuş ve orada da çeşitli sorulara cevap vermiştir.

visum china
visum china
visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir