Meltem Bozbeyoğlu kimdir, nereli, Meltem Bozbeyoğlu hayatı, biyografisi, Meltem Bozbeyoğlu kaç yaşında?

Meltem Bozbeyoğlu Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

CNN Türk’ün ekran yüzlerinden biri olan Meltem Bozbeyoğlu kimdir, nereli, Meltem Bozbeyoğlu hayatı, biyografisi, Meltem Bozbeyoğlu kaç yaşında? İşte Meltem Bozbeyoğlu hakkında detaylar.

Meltem Bozbeyoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Meltem Bozbeyoğlu 5 Aralık 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü dereceyle bitirerek mezun olmuştur. Eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Halka İlişkiler Reklamcılık bölümüyle devam etti. Okul stajlarını basın sektöründe tamamladı.

Meltem Bozbeyoğlu çalışma hayatına ilk olarak 2012 senesinde Anadolu Ajansı Spor Servisinde başlamıştır. Burada iki sene boyunca ajans muhabirliği yaptı. Spor dünyasındaki gelişmeleri takip etti. İkinci durağı 2014 yılında TRT’de yayınlanan Spor Kritik programı oldu. İşin mutfağında rejide görev aldı. Aynı sene içerisinde, diksiyon, spikerlik, sunuculuk, hızlı ve etkili konuşma eğitimlerini tamamladı.

Meltem Bozbeyoğlu kimdir, nereli, Meltem Bozbeyoğlu hayatı, biyografisi, Meltem Bozbeyoğlu kaç yaşında?

Çalışma hayatına İstanbul FM’de devam etti. Burada da 2 sene boyunca, radyoda saat başı, canlı yayın yaparak, haber içeriklerini hazırladı. Ses, nefes ve artikülasyonunu radyoda geliştiren Bozbeyoğlu, kariyerine televizyonda devam etme kararı aldı ve Kanal7 Haber Merkezi’ne transfer oldu. 4 sene boyunca, doğal afetten, savaş bölgesine, ekonomik gelişmelerden, siyasete birçok alanda muhabir olarak görev yaptı.

Ardından yoluna 2019 yılında Show Haber’le devam etti. 3 yıl boyunca yaptığı özel haberle adından söz ettiren Bozbeyoğlu, burada Hafta Sonu Ana Haber spikerliği deneyimini de yaşadı. 2021 yılında ise CNN Türk’e transfer olmuştur. CNN TÜRK hafta sonu haber bültenlerini sunarak spikerlik görevini de üstlenmektedir.

Meltem Bozbeyoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.