Meltem Bozbeyoğlu kimdir, nereli, Meltem Bozbeyoğlu hayatı, biyografisi, Meltem Bozbeyoğlu kaç yaşında?

Meltem Bozbeyoğlu Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

CNN Türk’ün ekran yüzlerinden biri olan Meltem Bozbeyoğlu kimdir, nereli, Meltem Bozbeyoğlu hayatı, biyografisi, Meltem Bozbeyoğlu kaç yaşında? İşte Meltem Bozbeyoğlu hakkında detaylar.

Meltem Bozbeyoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Meltem Bozbeyoğlu 5 Aralık 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü dereceyle bitirerek mezun olmuştur. Eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Halka İlişkiler Reklamcılık bölümüyle devam etti. Okul stajlarını basın sektöründe tamamladı.

Meltem Bozbeyoğlu çalışma hayatına ilk olarak 2012 senesinde Anadolu Ajansı Spor Servisinde başlamıştır. Burada iki sene boyunca ajans muhabirliği yaptı. Spor dünyasındaki gelişmeleri takip etti. İkinci durağı 2014 yılında TRT’de yayınlanan Spor Kritik programı oldu. İşin mutfağında rejide görev aldı. Aynı sene içerisinde, diksiyon, spikerlik, sunuculuk, hızlı ve etkili konuşma eğitimlerini tamamladı.

visum china
visum china

Meltem Bozbeyoğlu kimdir, nereli, Meltem Bozbeyoğlu hayatı, biyografisi, Meltem Bozbeyoğlu kaç yaşında?

Çalışma hayatına İstanbul FM’de devam etti. Burada da 2 sene boyunca, radyoda saat başı, canlı yayın yaparak, haber içeriklerini hazırladı. Ses, nefes ve artikülasyonunu radyoda geliştiren Bozbeyoğlu, kariyerine televizyonda devam etme kararı aldı ve Kanal7 Haber Merkezi’ne transfer oldu. 4 sene boyunca, doğal afetten, savaş bölgesine, ekonomik gelişmelerden, siyasete birçok alanda muhabir olarak görev yaptı.

Ardından yoluna 2019 yılında Show Haber’le devam etti. 3 yıl boyunca yaptığı özel haberle adından söz ettiren Bozbeyoğlu, burada Hafta Sonu Ana Haber spikerliği deneyimini de yaşadı. 2021 yılında ise CNN Türk’e transfer olmuştur. CNN TÜRK hafta sonu haber bültenlerini sunarak spikerlik görevini de üstlenmektedir.

Meltem Bozbeyoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.