Mercan Erzincan kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, kiminle evli

Mercan Erzincan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’ın konuklarından Mercan Erzincan kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, kiminle evli gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Mercan Erzincan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Mercan Erzincan kaç yaşında? Mercan Erzincan 1976 yılında dünyaya gelmiştir. Mercan Erzincan’ın doğum yeri Sivas’tır. İstanbul Teknik Üniversitesi Çalgı Eğitim Bölümü ile başladığı eğitim hayatını Temel Bilimler Bölümü mezuniyeti ile tamamlamıştır. Mercan Erzincan yüksek lisansını Haliç Üniversitesi’nde yapmıştır.

Mercan Erzincan Radyo Barış ve Cem Radyo’da çalışmıştır. Mercan Erzincan 2007 yılında Düzgün TV kanalında program hazırlayıp ve sunmuştur. Mercan Erzincan 2009 yılında Yunanistan’ın Girit adasında Labyrinth Musical Workshop’da Türk Halk Müziği Repertuar hocası olarak görev almıştır. Mercan Erzincan eğitmenliğini Erdal Erzincan Müzik Merkezinde ve 2010 yılından sonra Nazım Hikmet Akademisinde sürdürmektedir.

Mercan Erzincan Aslen Nereli?

Mercan Erzincan aslen Sivas’ın Divriği ilçesindendir.

Mercan Erzincan Evli mi?

Mercan Erzincan sanatçı Erdal Erzincan ile evlidir ve bir tane çocuğu vardır.

Mercan Erzincan kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, kiminle evli

Mercan Erzincan Albümleri

  • Düşlerim Yol Alır
  • Gökkuşağı
  • Mihman
  • Seyir
  • Ümit Hep Var

Mercan Erzincan Instagram Hesabı

instagram.com/mercanerzincan

Mercan Erzincan ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.