Merih Dilber kimdir, nereli, Merih Dilber kaç yaşında, Merih Dilber boyu, kilosu kaç, Merih Dilber rol aldığı dizi ve filmler neler?

Merih Dilber Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Netflix’te yayınlanan Andropoz dizisinde rol alan Merih Dilber kimdir, nereli, Merih Dilber kaç yaşında, Merih Dilber boyu, kilosu kaç, Merih Dilber rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Merih Dilber hakkında detaylar.

Merih Dilber Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Merih Dilber 7 Ekim 1997 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara TED Koleji’nde okumuştur ve New York Stella Adler Studio of Acting’te oyunculuk eğitimi almıştır. Wreck dizisinde rol almıştır. Andropoz dizisinde Asu karakterini oynamıştır. Melissa adında bir ikiz kız kardeşi bulunmaktadır.

Merih Dilber Boyu Kaç?

Merih Dilber 1.70 boyundadır.

Merih Dilber Kaç Kilo?

Merih Dilber 53 kilodur.

Merih Dilber Burcu Nedir?

Merih Dilber Terazi burcudur.

Merih Dilber hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.