Merih Öztürk kimdir, nereli, Merih Öztürk kaç yaşında, Merih Öztürk boyu, kilosu kaç, Merih Öztürk rol aldığı dizi ve filmler neler?

Merih Öztürk Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

TRT1’in ekranlarının yeni dizisi olan Balkan Ninnisi izleyicilerin dikkatini çekti. Dizinin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Merih Öztürk ve Emre Bey yer almaktadır. Balkan Ninnisi Jovanka kimdir, Jovanka karakterini kim oynuyor? gibi soruların cevapları merak edilmektedir. Bu yazımızda Merih Öztürk’e yer verdik. Peki Merih Öztürk kimdir, nereli, Merih Öztürk kaç yaşında, Merih Öztürk boyu, kilosu kaç, Merih Öztürk rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Merih Öztürk hakkında detaylar.

Merih Öztürk Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Merih Öztürk 28 Aralık 1999 tarihinde Düzce’de dünyaya geldi. Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde eğitmini tamamlamıştır. 2016 yılında katıldığı Best Model yarışmasında finalist oldu. 2017 yılında Best Model’e tekrardan katıldı ve yine finalist olarak 17 yaşında Best Promising (Gelecek Vaad Eden) ödülünü aldı. 2018 yılında yeniden Best Model of Turkey yarışmasına katılarak 18 yaşında Türkiye 3.’sü seçildi.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Merih Öztürk küçük yaşlardan itibaren oyunculukla ilgilenmeye başladı. İngiltere’de yayınlanan Liverpool Victoria reklamında yer aldı. Blu TV’de yayınlanan Börü 2039 adlı bilimkurgu dizisinde Güney karakterini canlandırdı. TRT1’de Balkan Ninnisi dizisinde başrol olarak Jovanka karakterini canlandıracaktır.

visum china
visum china

Merih Öztürk kimdir, nereli, Merih Öztürk kaç yaşında, Merih Öztürk boyu, kilosu kaç, Merih Öztürk rol aldığı dizi ve filmler neler?

Merih Öztürk Boyu Kaç?

Merih Öztürk 1.76 boyundadır.

Merih Öztürk Kaç Kilo?

Merih Öztürk 56 kilodur.

Merih Öztürk Burcu Nedir?

Merih Öztürk Oğlak burcudur.

Merih Öztürk Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2023- Başım Belada
  • 2022 – Balkan Ninnisi
  • 2021-2022 Börü 2039
  • 2008 – İki Aile
  • 2006 – Son Osmanlı Yandım Ali

Merih Öztürk hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir