Merrick Hanna kimdir, nereli, Merrick Hanna kaç yaşında, Merrick Hanna boyu, kilosu kaç, Merrick Hanna sevgilisi var mı?

Merrick Hanna Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç

Merrick Hanna bir Amerikan Hip-Hop Dansçısı, Rapçi, Animatör, Youtuber ve Aktördür. America’s Got Talent Season 12 adlı popüler televizyon yetenek realite şovunun yarı finalistlerinden biri olarak bilinir.

Dansın yanı sıra, bu kadar genç yaşta Instagram ve TikTok hesabında milyonlarca takipçisi olan popüler bir sosyal medya kişiliğidir. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en yetenekli ve popüler gençlerden biridir.

Sosyal medya Merrick Hanna ile ilgili detaylar merak edilmektedir. Merrick Hanna’nın hayatını, biyografisini derledik. Merrick Hanna kimdir, nereli, Merrick Hanna kaç yaşında, Merrick Hanna boyu, kilosu kaç, Merrick Hanna sevgilisi var mı? İşte Merrick Hanna hakkında detaylar.

Merrick Hanna Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

22 Mart 2005 tarihinde doğan Merrick Hanna’nın yaşı 2022 itibariyle 16’dır. San Diego, California, Amerika Birleşik Devletleri’nde yerleşik bir Hıristiyan ailede doğup büyümüştür. Uyruğuna göre bir Amerikalı. Erken eğitimini Amerika Birleşik Devletleri, San Diego, California’daki bir yerel lisede tamamladı.

visum china
visum china

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Bundan sonra, yüksek öğreniminin yanı sıra profesyonel kariyerine devam etmek için evde eğitim gördü. Çocukluğundan beri dansa ilgi duymuş ve kariyerinde her zaman popüler bir dansçı olma arzusu içinde olmuştur. Seksen yaşında dört dans dersi alan büyükannesinden ilham aldı.

Dokuz yaşından beri dans etmeye tutkulu olan Merrick Hanna, serbest stil dansta uzmandır ve ‘flo-bot’ dansı tarzıyla tanınır. Dansla ilk kez ABDC’de ‘Jabbawockeez’i izledikten sonra ilgilenmeye başladı. Daha sonra televizyonda ve çevrimiçi videolarda dans gösterileri izleyerek kendi kendine dans etmeyi öğrendi. Nickelodeon’da yayınlanan bir Amerikan realite televizyon programı olan ‘Lip Sync Battle Shorties’e katıldı. Ayrıca ‘So You Think You Can Can Dance: The Next Generation’ adlı başka bir dans yarışması gösterisinde yer aldı.

Ailesi, Kız Arkadaşı ve İlişkiler

Merrick Hanna’nın babasının adı iş adamı olan Shawn Hanna, annesinin adı ise ev hanımı Aletha Hanna’dır. Ayrıca bir kardeşi var, erkek kardeşinin adı Sagan Hanna. Sevgilisi ile ilgili bir detay bulunmamaktadır.

@merrickhanna

???? ACTIVATE! @xoteam @artistgary @evamillerunicorn @miiraa_li @Mary Senn

♬ оригинальный звук – MishaProM

Fiziksel görünüş

Merrick Hanna, çekici ve atılgan bir kişiliğe sahip, genç, yakışıklı, akıllı ve yakışıklı biridir. Yaklaşık 1.73 boyunda ve vücut ağırlığı yaklaşık 50 kg. Kısa ve şık açık kahverengi saçlara ve ayrıca mavi renkli güzel ve büyüleyici gözlere sahiptir.

Merrick Hanna Hangi Burç?

Merrick Hanna Koç burcudur.

Gerçekler ve Bilgiler

Merrick Hanna, TikTok hesabında 22 milyondan fazla takipçi, Instagram hesabında 1,8 Milyon takipçi ve YouTube kanalında 1,4 Milyon abone topladı.

Bir Instagram canlı yayınında Merrick Hanna, America’s Got Talent: The Champions şovunun gelecek sezonlarının hiçbirine katılmayacağını açıkladı.

Merrick Hanna hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir