Mert Ekren Kimdir Hayatı Biyografisi

Mert Ekren Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Çıkarmış olduğu birbirinden güzel albümlerle bir dönem müzik piyasasında çok sevilen bir şarkıcı olmuş ve ardından ise albüm çalışmalarını bitirerek en son 2004 tarihinde çıkarmış olduğu albümle müzik serüvenine nokta koymuş şarkıcı Mert Ekren kimdir? biyografisi.

Mert Ekren Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Detaylı Biyografisi

Mert Ekren, 1 Ekim 1978 senesinde hayata gözlerini İstanbul’da açmış olan bir şarkıcıdır.Babasınında müzikle ilgilenmesiyle beraber müziğe ufak yaşlardan beri ilgi duymuş ve bu şekilde ilerlemiştir.

Mert Ekren, Lise eğitimini İstanbul’da bulunan Yıldız Lisesi’nde tamamlamış sonrasında ise müzik kariyerine giriş yapmıştır.1995 tarihinde Kuşadası’nda düzenlenmiş olan müzik yarışmasına katılmış ve seslendirmiş olduğu Aşkımı Çaldın adındaki şarkıyla yarışmanın birincisi olmuştur.Birinci olmasının ardından kendisine büyük bir destek gelmiş ve ilk albüm çalışmaları için kolları sıvayarak ilk albümünü çıkarmıştır.

visum china
visum china

1997 senesinde kendi ismini vermiş olduğu ilk albümü ile müzik sektöründe yer alan şarkıcı ardından 1999 senesinde ikinci albümünü çıkarmıştır.İkinci albümüne Aşk için ismini veren şarkıcı bu albümde herkesin severek dinleyeceği bir çok parçaya imza atmıştır.Bu albümde Alo Orda mısın? isimli şarkıya klip çekmiş ve bu şarkı bir çok kişinin ağzına doladığı bir şarkı olmuştur.

1999 tarihinde çıkarmış olduğu ikinci albümden 3 yıl sonra üçüncü albümünü çıkarmış olan şarkıcı Gitme Dur isimli albüm ile tekrar müzik piyasasında yer almaya başlamıştır.Sadece albüm çalışmaları ile ilgilenmeyen şarkıcı ayrıca bir çok beste ve şarkı sözü yapmıştır.

En son 2004’de Sil Baştan adındaki albümü çıkaran şarkıcı o albümden sonra herhangi bir albüm çıkarmamıştır.Özellikle Aşk için ve Gitme Dur adındaki albümlerde çok güzel şarkılara yer vermiş olan şarkıcının bu iki albümünüde dinlemenizi öneririz.

Mert Ekren Albümleri Nelerdir?

2004 – Sil Baştan
2002 – Gitme Dur
1999 – Aşk İçin

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.