Mert Kılıç Kimdir?

Mert Kılıç Kimdir?

Önce Şefkat tepe ardından da dizi formatı gereği Sungurlar isimli dizi olarak yayın hayatına devam etmiş, bir zamanların sevilen dizilerinde başrol oynamış oyunculardan biri olan ve bu dizilerle tanınmış Mert Kılıç kimdir? ünlü ismin hayatı ve bilinmeyenleri yazımızda sizlerle.

Mert Kılıç Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

24 Nisan 1978 tarihinde Amasya ilimizde hayata gözlerini açan Mert Kılıç, 1.85 metre boyunda 75 kilo ve Boğa burcudur.Şefkat Tepe dizisi ile birlikte Türkiye’de tanınan bir isim haline gelmiştir.Best Model Of World yarışmasına da katılmış olan ünlü isim bu yarışmada derece alarak Ülkemizi temsil etmiştir.

Oyunculuk konusunda eğitim almak amacıyla bir dönem Amerika’da yaşamış olan ünlü isim, aldığı eğitimlerden sonra temelli olarak Türkiye’ye dönmüş ve oyunculuk yapmaya başlamıştır.İlk olarak 2003 yılında “Gurbet Kadını” dizisinde rol almış olan oyuncu, 2004 tarihinde ise “Tatil Aşkları” dizisinde oynamıştır.

2010-2014 tarihleri arasında “Şefkat Tepe” dizisinde Serdar komutan karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu, çok sayıda kitle tarafından bu dizi sonrası takip edilmeye başlanmıştır.

Kendisi dizide tanıştığı Aslıhan Güner ile evlenmiştir.Bizde kimdirkim ekibi olarak kendilerine sağlıklı, mutlu güzel günler temennisinde bulunuyoruz.

Mert Kılıç Oynadığı Diziler Nelerdir?

2003 – Gurbet Kadini (Ökkeş)
2004 – Tatil Aşkları (Taner)
2005 – Asla Unutma
2007 – Kara Duvak
2010-2014 – Şefkat Tepe (Serdar Komutan)
2014 – Kızıl Elma
2014 – Sungurlar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Mert Kılıç Kimdir? için Yorumlar (12 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Sungurlari cok seviyorum özelliklede Mert beyi her gun youtubeden izliyorum keske hala devam etseydu oyuncu ekipleri cook seviyorum keske gorusebilseydim onlarla

  2. Serdar abi kuzenim sizi çok seviyor bende seviyom nolur sahin aslı sungurlara geri gelsin ve sungurlar devam etsin sen onların büyüyüsün nolur serdar adi sizi çok seviyoz

  3. serdar komutan Şahini diziye alırmısın şahin dizide çok iyidi bekliyoruz diziye almanızı

  4. serdar naza ile evlenmeli meryem sizin büyük aşkınızı çekemiyoooo serdar abi o kız sana layık değil…

  5. serdar abi sen ekibin en sabırlı,dürüst düşmanlara göre degil yani onlar bir yer sordugunda cevap vermessin;saygılı,iyimser, kişisisin I love you SUNGURLAR

  6. Sungurlar serdar komutan diziye tekrar aslı ablayı alırmısın.Dizide aslı ile beraber en başarılı sizlerdiniz.Ailece seni takip ediyoruz.

    • Serdar abi seeni çok seviyom yeni bir dizi ile tekrar ekranlara gelmeni çok istiyorum lütfen

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın