Merve Özkan Çakaloğlu kimdir, nereli, Merve Özkan hayatı, biyografisi, Merve Özkan Çakaloğlu kaç yaşında?

Merve Özkan Çakaloğlu Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Spiker Merve Özkan Çakaloğlu hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Merve Özkan Çakaloğlu kimdir, nereli, Merve Özkan hayatı, biyografisi, Merve Özkan Çakaloğlu kaç yaşında? İşte Merve Özkan Çakaloğlu hakkında detaylar.

Merve Özkan Çakaloğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Merve Özkan 6 Ocak’ta Muğla’da dünyaya geldi. 2015 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Sosyoloji bölümünden Yeni Medya ve Algı Yönetimi lisans teziyle mezun oldu. İkinci üniversite olarak Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığından mezun oldu. Üniversite Eğitimi sırasında TRT’nin önemli spikerlerinden Diksiyon – Spikerlik/Sunuculuk eğitimi aldı.

Mesleğe lise yıllarında radyo programları yaparak başladı. Üniversite yıllarında ve mezuniyeti sonrasında da yerel ve bölgesel radyolarda radyo programcılığı, haber spikerliği ve reklam seslendirmeleri yaptı. TRT konserleri başta olmak üzere önemli organizasyonlarda sunucu olarak görev aldı. Aynı zamanda Aile Danışmanı ve Rehber Öğretmen olan Merve Özkan 5 yıl aktif bir şekilde özel okullarda Rehber Öğretmen olarak çalıştı.

Psikoloji alanında bir çok sertifika aldı. Seminerler ve eğitim programlarına eğitimci kimliğiyle devam eden Merve Özkan artık tamamen medya sektörüne yöneldi. İlk Ulusal kanal deneyimi Abant Tv’de ana haber bültenini ve sabah haberlerini hazırlayıp sundu. Ayrıca haftalık eğitim programları yaptı. Merve Özkan 2022 yılı Eylül ayından bu yana Turkuvaz Medya’da akış editörlüğü görevini üstlenmektedir.

Merve Özkan Çakaloğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir