Merve Özkan Çakaloğlu kimdir, nereli, Merve Özkan hayatı, biyografisi, Merve Özkan Çakaloğlu kaç yaşında?

Merve Özkan Çakaloğlu Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Spiker Merve Özkan Çakaloğlu hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Merve Özkan Çakaloğlu kimdir, nereli, Merve Özkan hayatı, biyografisi, Merve Özkan Çakaloğlu kaç yaşında? İşte Merve Özkan Çakaloğlu hakkında detaylar.

Merve Özkan Çakaloğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Merve Özkan 6 Ocak’ta Muğla’da dünyaya geldi. 2015 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Sosyoloji bölümünden Yeni Medya ve Algı Yönetimi lisans teziyle mezun oldu. İkinci üniversite olarak Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığından mezun oldu. Üniversite Eğitimi sırasında TRT’nin önemli spikerlerinden Diksiyon – Spikerlik/Sunuculuk eğitimi aldı.

Merve Özkan’ın Hayatı

Mesleğe lise yıllarında radyo programları yaparak başladı. Üniversite yıllarında ve mezuniyeti sonrasında da yerel ve bölgesel radyolarda radyo programcılığı, haber spikerliği ve reklam seslendirmeleri yaptı. TRT konserleri başta olmak üzere önemli organizasyonlarda sunucu olarak görev aldı. Aynı zamanda Aile Danışmanı ve Rehber Öğretmen olan Merve Özkan 5 yıl aktif bir şekilde özel okullarda Rehber Öğretmen olarak çalıştı.

Psikoloji alanında bir çok sertifika aldı. Seminerler ve eğitim programlarına eğitimci kimliğiyle devam eden Merve Özkan artık tamamen medya sektörüne yöneldi. İlk Ulusal kanal deneyimi Abant Tv’de ana haber bültenini ve sabah haberlerini hazırlayıp sundu. Ayrıca haftalık eğitim programları yaptı. Merve Özkan 2022 yılı Eylül ayından itibaren A Haber’de spiker editör olarak “Toplumsal Hafıza” isimli programı hazırlayıp sunmaktadır.

Merve Özkan Çakaloğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir