Merve Polat Kimdir Biyografisi Hayatı

Merve Polat Kimdir?

İlk olarak Ankara’nın Dikmeni isimli dizide görmüş olduğumuz ve bu dizi ile beraber oyunculuk serüvenine çok önemli bir adım atmış başarılı oyunculardan Merve Polat kimdir? bu biyografimiz oyuncuyu yakından tanımanıza olanak sağlayacak.

Merve Polat Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyuncu Merve Polat 20.12.1990 senesinde dünyaya gözlerini açan bir isimdir.İstanbullu olan oyuncu 3 tane kardeşi arasında en büyüğü.Okul yıllarında oldukça yaramaz bir çocuk olduğunu belirtmiş olan isim ayrıca çokta neşeli olduğunu söylüyor.Çocukluk zamanlarını genellikle kendinden iki yaş küçük kardeşinle oyun oynayarak geçirmiş ve seneler geçtikçe büyümüş ve okula başlamıştır.Okul zamanında da gayet başarılı bir isim olmuş ve yüksek enerjisinle sürekli hareket halinde bir çocukluk geçirmiştir.Boyu 1.65’dir.

Oyunculuk mesleğine her yaşta çok büyük ilgi duymuş olan isim ilk olarak Marmara Üniversitesi’nde Tarih Bölümünü okumuş ardından ise Yüksek Lisansını Kadir Has Üniversitesi’nin Film Drama bölümünde gerçekleştirmiştir.Üniversite tarihinden itibaren çok sayıda amatör şekilde oyunda yer almış ve çeşitli projelerde bulunmuştur..

İlk olarak Ankara’nın Dikmeni adındaki dizinin oyuncu seçmeleri için seçimlere katılmış ve seçilerek dizide görev almaya başlamıştır.İlk günler dizi çekimlerinde biraz fazla heyecanlanmış olsa da zamanla heyecanını yenmiştir.

Boş zamanlarında genellikle Müzeleri ve Sergileri gezmeyi seven oyuncu ayrıca çizim yapmayıda seviyor.Alışveriş yapmaktanda hoşlanan oyuncu kıyafet almaktan mutlu oluyor.

Merve Polat Oynadığı Diziler Nelerdir?

– Ankara’nın Dikmeni
– Günebakan
– Siyah İnci

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.