Merve Şen kimdir, nereli, Merve Şen kaç yaşında, Merve Şen evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Merve Şen Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Kiminle Evli?

Fox TV’nin Senden Daha Güzel dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Merve Şen’in hayatı merak edilmektedir. Peki Merve Şen kimdir, nereli, Merve Şen kaç yaşında, Merve Şen evli mi, kiminle evli, eşi kimdir? İşte Merve Şen hakkında detaylar.

Merve Şen Kimdir? Kaç Yaşında?

Merve Şen 11 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldi. Merve Şen 2015 yılında Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2008 yılından bu yana çeşitli tiyatrolarda oyuncu ve yazar olarak yer aldı. 2013 yılında Santral Kumpanya tiyatro grubunun kurucularından biridir. BKM Mutfak sahnesinde yaklaşık 1 yıl sahne aldı. Kuzey Yıldızı dizisinde Nahide Kadıoğlu karakterini oynadı. Fox TV’nin Senden Daha Güzel dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Merve Şen Evli mi?

Süreyya Bursa ile evlidir.

Merve Şen Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Senden Daha Güzel
  • 2019-2021 Kuzey Yıldızı
  • 2018 – Koyver Gitsin
  • 2018 – Ufak Tefek Cinayetler
  • 2013 – Galip Derviş

Merve Şen hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir