Merve Sevi Kimdir Yaşı Kaç Biyografisi Hayatı

Merve Sevi Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Güzelliği ile beraber en beğenilen kadın oyunculardan olan bir dönem rol almış olduğu diziler sayesinde gündemden güzelliği ile hiç düşmemiş oyuncu Merve Sevi kimdir kaç yaşında boyu kaçtır? sizler için hazırladığımız tam özgeçmişini sunuyoruz.

Merve Sevi Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Merve Sevi Aslen İzmirli olan ama İstanbul’da hayata gözlerini açmış anne tarafından ise Kafkas olan güzel bir oyuncudur.Liseyi İstanbul’da tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesini kazanarak burada sıkı bir eğitimden geçerek tiyatro oyuncusu olmak için adımları atmış oldu.Boyu 1.65’dir.

Merve Sevi Kaç Yaşında? Yazın sıcaklıklarını en fazla hissettiğimiz Temmuz ayının 24’ünde doğmuştur.1987’li olan oyuncu, lise sıralarındayken oyunculuk ile ilgili ajansa kayıt olmuş ve oyunculuğu o sıralardan beridir istemiştir.Reklamlarda oynamasınla beraber televizyona çıkmaya başladı.2003 senesinde ilk kez reklamlarda oynadı.Ardından Hayat Bilgisi ismindeki dizide rol alarak yükseldi.

2004 senesinde Kanal D televizyonundaki Omuz Omuza dizisinde oynadı.Bu diziden sonra Yalancı Yarim dizisinde Barış Akarsu ile başrolü paylaştı fakat bu dizi Barış Akarsu’nun geçirmiş olduğu kaza ile beraber tüm Türkiye’yi göz yaşına boğmasının ardından dizi yayından kaldırıldı.Sonrasında Doktorlar’ın oyuncu kadrosuna giren oyuncu o dizide oynadı ve daha sonra reyting problemleri sebebi ile dizi sonlandırıldı.

merve-sevi-biyografi

Merve Sevi Oynadığı Diziler ve Filmler

2003 – Hayat Bilgisi(Özge)
2004 – Omuz Omuza
2006 – Yalancı Yarim
2007 – Dağlar Delisi
2008 – Doktorlar
2009 – Rina(Film)
2010 – İhanet
2011 – Yalancı Bahar
2011 – İzmir Çetesi(Nadya)
2014 – Gülcemal(Film)
2015 – Bahara Yolculuk(Film)
2015 – Şeytanın Cocuklari (Film)

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir