Merve Taşkın Kimdir?

Merve Taşkın Kimdir?

Türkiye’nin en popüler fenomenlerinden biri olan ve yaptığı açıklamalar ile sosyal medyada çoğu zaman Tt olan Merve Taşkın hakkında ayrıntılı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Merve Taşkın Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

21 Ocak 1998 tarihinde İstanbul’da doğan Merve Taşkın, Oğlak burcuna sahip olan ve yaşamına uzun yıllardır İstanbul’da devam eden bir fenomendir.Hem dış görünüş olarak dikkat çeken güzel fenomen, hem de sorulara verdiği samimi cevaplarla takipçileri tarafından sevilmektedir.

Özellikle Instagram hesabından paylaşmış olduğu birbirinden güzel resimlerle, kısa sürede takipçi sayısında büyük bir artış yaşayan güzel isim, özellikle Beşiktaş’ın Porto’yu yenmesinin ardından atmış olduğu resim ile birlikte bir süre gündemde kalmıştır.

Bakirelik ile ilgili de yaptığı açıklama ile bir süre konuşulan ünlü fenomen, ilk olarak yapmış olduğu testleri göstermiş ve hala bakireyim demiştir.kimdirkim.com Fakat 2018 tarihinde ise Artık Bakire olmadığını meraktan yaptığını dile getirmiştir.

Bu yazmış olduğu yazılara sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı tepki vermiş ve özel hayatının kimsenin umurunda olmadığını atmış oldukları Twitlerle söylemişlerdir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın