Meryem Can Kimdir?

Meryem Can Kimdir?

Youtube’de oluşturmuş olduğu kanalın milyonlarca abonesi bulunan ve bu kanaldan çok sayıda video paylaşan ünlü Youtuber Meryem Can kimdir? doğum tarihi, boyu, kilosu nedir? tüm cevapları ve daha fazlası bu yazımızda sizlerle.

Meryem Can Biyografisi

9 Mart 1996 tarihinde İstanbul’un Kartal ilçesinde hayata gözlerini açan Meryem Can, 1.69 metre boyunda, 53 kilo ve Balık burcudur.Ailesinin 3 çocuğu içerisinde ortanca sırada bulunan ünlü Youtuber, bir erkek kardeş ve bir ablaya sahiptir.Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Bölümünü bitirmiş olan isim, 2014 tarihinden itibaren Youtube’de yer almaktadır.

2014 yılında Youtube’de açmış olduğu kanalın ilk günlerinde genellikle makyaj videolarına yer vermiş olan isim, ardından ise Vlog yayınlamaya başlamıştır.kimdirkim-com Kısa sürede kanalına abone olan insan sayısı artması ile birlikte Youtube kanalına daha fazla zaman ayırmaya başlayan ismin şu anda 2 Milyondan fazla abonesi vardır.

Youtuber olmaya izlemiş olduğu videolarla birlikte karar vermiş olan ünlü isim, Youtuber olmadan önce çok fazla Youtube videosu izlemiştir.Oyunculuğada göz kırpmış olan ünlü Youtuber, 2019 Yılı Nisan ayında “Lipton Ice Tea” reklamında oynamıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın