Meryem Şahan kimdir, nereli, Meryem Şahan hayatı, biyografisi, Meryem Şahan kaç yaşında?

Meryem Şahan Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Show Tv’de muhabir olarak ekranlara gelen Meryem Şahan kimdir, nereli, Meryem Şahan hayatı, biyografisi, Meryem Şahan kaç yaşında? İşte Meryem Şahan hakkında detaylar.

Meryem Şahan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Meryem Şahan 20 Kasım 1997 tarihinde Giresun’un Espiye ilçesinde dünyaya gelmiştir. Selçuk Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olmuştur. Meryem Şahan 2016-2020 yılları arasında ÜNTV’de muhabirlik ve sunuculuk yaptı. 2019 yılında Hürriyet’te stajını tamamladı.

Ordu Altaş TV’de kısa bir süre görev aldı. Ardından 2020 yılında BBN Türk’e geçiş yaptı. 2 senenin ardından bu kez Samimi Haber’de sunuculuğa başladı. 4 ay kadar burada görev aldıktan sonra Show TV’ye geçiş yapmıştır. Show Tv’de muhabir olarak görev almaktadır.

Meryem Şahan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir