Mesut Yar Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Mesut Yar Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

CNN Turk televizyonunda senelerdir Burada Laf Çok isimli programı sunan neşeli kişiliğinle beraber sunduğu program oldukça izlenen ünlü sunucu ve spikerlerden Mesut Yar kimdir kaç yaşında nereli?

Mesut Yar Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Mesut Yar İstanbul doğumlu olan uzunca zamandır İstanbul’da yaşamayı sürdüren 1967’li başarılı bir sunucudur.Lise eğitimini Meslek Lisesinde tamamlamış ardından ise Üniversiteyi kazanarak İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde okumaya başlamıştır.1993 tarihinde Üniversitesi bitirip ardından 2. Üniversitesinde eğitim görmeye devam etsede fazla okuyamamış ve ardından bırakmıştır.

Mesut Yar Bir süre kadar tiyatro oyunları yazıp ardındanda çalışmış olduğu yerde tiyatro eğitimi verdi.Televizyonlarda onu görmeye başlamamız ile bir Dergi ile ilgili bilgiler verildiği sırada yapmış olduğu espiriler sayesinde olmuştur.Önce gazeteci olarak çalışmış ve 1985 tarihinde Stajyer olmuştur.Sabah, Posta ve Hürriyet isimli gazetelerde çalışmış buralarda hem muhabir olmuş hemde köşelerde yazılar yazmıştır.Kendisi ekip oluşturduktan sonra Yön Dergisi isminde bir dergiyi piyasaya çıkartmıştır.Yön Dergisi daha sonra kapanınca televizyonculuğunu sürdürmeye devam etmiştir.

1994 senesinde Kanal E televizyonunu hayata geçiren kişilerden biri olarak burada By Night isimli programı sundu.Sonrasında Number One Tv, Show Tv, Kanal 6, Star tv kanallarda hem yapımcı hemde sunucu olarak çalıştı.

Kanal 1 televizyonu ile Atv Avrupada müdür olarak bulundu.Halen Cnnturk ekranlarındaki programı sunmaya devam eden başarılı isim 3 defa evlilik geçirmiştir.

Birinci evliliği 1993 tarihinde olmuş ve Batuhan isminde erkek çocuğu bulunmaktadır.Son evliliğini 2012 tarihinde Ferda Çekem ile gerçekleştirmiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın