Metehan Şahiner Kimdir?

Metehan Şahiner Kimdir?

Girmiş olduğu oyunculuk mesleğinde çok beğenilen ve dizilerde yavaş yavaş görmeye başladığımız ünlü yakışıklı oyunculardan biri olan Metehan Şahiner Kimdir? bu makalemiz içerisinde oyuncu hakkında öğrenmek istediğiniz çok sayıda bilgiyi bulabileceksiniz.

Metehan Şahiner Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Genç oyuncu Metehan Şahiner aslen Erzurum nüfusuna kayıtlı fakat İstanbul’da hayata gözlerini açan bir kişidir.Oyuncunun doğum tarihi ise 1992’dir.Güzel gözlere sahip olan yakışıklı isminin gözlerinin rengini merak edenler olabilir o yüzden söyleyelim gözleri Mavi renktir.Boyu ise 1.83’dür.

Erzurum’da bulunan Atatürk Üniversitesi’ni bitirmiş olan oyuncunun bitirmiş olduğu bölüm ise Oyunculuk bölümü üzerinedir.Üniversitenin üçüncü senesinden itibaren oyunculuk yapmaya başlamış olan genç isim Unutma Beni dizisinde bir müddet kadar oynamıştır.Ardından ise 2015’de Deniz Yıldızı dizisinin yedinci sezonunda rol almıştır.

Okul zamanında oyunculuğa başlamasında en büyük katkıları Öğretmenleri, arkadaşları ve ailesi vermiştir.Onlarında büyük bir desteğini almasınla beraber onları mahcup etmemiş ve ilk dizisinde iyi bir grafik çizmeyi başarmıştır.

Beşiktaşlı olan oyuncu fanatiklik derecesinde takımına bağlı.Her maçını mümkün olduğunca izleyip takip eden oyuncu için Beşiktaş sevgisi bambaşka bir şey.

Hobileri arasında en çok arkadaşlarınla beraber maç yapmak, tenis oynamak ve Beşiktaşın maçlarını izlemek vardır.

En çok sevdiği yemek ise İskender olan oyuncu İskender yemekten büyük keyif alıyor.

Metehan Şahiner Oynadığı Diziler Nedir?

– Unutma Beni
– Deniz Yıldızı
– Esaretim Sensin

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın