Metin Diyadin Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir Biyografisi

Metin Diyadin Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Futbol oynadığı dönemlerde çok başarılı bir futbolcu olan, futbolu bıraktıktan sonra ise Teknik direktör olarak başarısını sürdüren Metin Diyadin kimdir kaç yaşındadır nerelidir?

Metin Diyadin Kimdir Kaç Yaşında Nereli Biyografisi

Metin Diyadin Soğuk bir kış günü 16 Şubat 1968 tarihinde Karadeniz’in doğusunda bulunan Trabzon’da hayata geldi.Gençlerbirliği takımındaki futbolunla hafızalara kazındı.İlk maçına 1988 tarihinde çıktı.O yıllarda Gençlerbirliği 2. Lig’te oynuyordu ve takımının şampiyon olmasında önemli bir mücadele yapmıştır.1998 tarihine kadar birçok maçta oynamış ve en fazla forma giyen beşinci futbolcu olmuştur.Gençlerbirliğinden Fenerbahçe’ye transfer olduktan sonra eski görüntüsünü bir türlü bulamadı geçirmiş olduğu sakatlıkta bunda büyük bir neden olarak gösterildi.

Futbolu bıraktıktan sonra 18 Eylül 2005 tarihinde 2. Lig B kategorisinde yer almış Hacettepe takımının başında teknik adam olarak bulunmuş ve genç kadrosuna rağmen takımı şampiyon yapmıştır.2006-2007 senesinde yine Hacettepe takımını genç kadrosunla şampiyonluk potasına sokmasına rağmen son dört haftada aldığı 2 yenilgi aldığı için tartışma yaratacak şekilde görevinden alındı.

visum china
visum china

2007-2008 sezonunda Eskişehirspor takımının başına geçti ve Sergen Yalçın’a kadroda yer vermediği sebebi ile tek taraflı olarak sözleşmesi bitirilmiştir.

2008-2009 sezonunun başlarında ÇAYKUR Rizespor takımı ile 2 yıllık anlaşmaya varmış ama sezonun yarısında takımdan ayrılmıştır.2009-2010 sezonunda Trabzonspor teknik direktörü olan Hugo Broos’un yardımcısı olmuştur.

Orduspor takımında çok büyük başarı sağlamış ve takımı 26. haftadan son haftaya kadar hiç yenilmeden play off mücadelerine katılmıştır.Play off’da cok iddialı bir şekilde maçlarına çıkmış ve Süper Lig’e takımı çıkartan takımın başında Metin Diyadin bulunmuştur.

Metin Diyadin 2014 tarihinden beri Göztepe takımının teknik direktörlük görevini yapmaktadır.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.