Metin Hara Kimdir?

Metin Hara Kimdir?

Adriana Lima’nın sevgilisi olarak son zamanlarda en çok konuşulmaya başlanarak biyografisi merak edilen isimlerden biri olan tanınmış yazarlardan Metin Hara kimdir? eklemiş olduğumuz bu yazı ile yazarı çok daha iyi şekilde tanıyabileceksiniz.

Metin Hara Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yazar Metin Hara 37 yaşında bulunan ve 14.06.1982 senesinde hayata gözlerini açan bir isimdir.İstanbullu olan yazar ilkokulu bitirdikten sonra ortaokul ile lise eğitimini Kolej’de sürdürmüştür.Üniversite eğitimi sırasında bir yandan çalışmaya başlamış ve çeşitli reklamlarda rol alarak bir süre kadar oyunculuk ile ilgilenmiştir.Çeşitli tanıtımlarada katılmış olan yazar bir süre sonra ise okumuş olduğu bölüm ile ilgili profesyonel meslek hayatına başlamıştır.

Yazar yurtdışında çok sayıda eğitim vermiş ve sevginin insan sağlığı üzerine etkilerinden bahsetmiştir.Metin Hara Hürriyet gazetesinin Pazar ekinde yazıları paylaşılmaya başlanmış ve oldukça ilgi çekmiştir. Aynı zaman da Platin dergisinde de her ay yazıları yayınlanmaya devam etmektedir. Sosyal sorumluluk bilinci ile yapmış olduğu ziyaretlerle yardımseverliğini göstermektedir.

Modern tıbbı reddetmeyen ancak enerji tedavisi uygulamakta olan yazar kanser ve felçli hastalar gibi birçok hastalığa enerji tedavisi uygulamaktadır. Aynı zaman da haftanın beş günü olmak üzere özel şirketlere stres yönetimi ve tedavisi seminerleri uygulanmaktadır.

Yaşar Üniversitesi başta olmak üzere Türk Telekom ve Deniz Bank gibi birçok yerde eğitim vermiştir. İlk kitabını iki bin dört yılında üç kitaptan oluşacak şekilde çıkarmıştır.Kitap sekiz ay içerisinde en çok satan kitaplar arasında bulunmuştur. Serinin ikinci kitabı olan Dem iki bin on altı yılında okuyucuları ile buluşmuştur. Serinin birinci kitabının ismi ise Yol isimli kitabıdır.

Ödül almayıda geçmiş zamanda başarmış olan ismin almış olduğu ödül; en iyi erkek oyuncu ödülüdür. Metin Hara eserleri; Aşkın İstilası-Yol ve Dem adlı eserleridir. Kısa süre içerisinde eserleri oldukça sevilmiş ve satılmıştır. Çok satanlar listesine eklenmeyi başarmıştır.

Ünlü yazar vermiş olduğu eğitimler, seminerler ve kitapları ile birlikte adından söz ettirmeyi ve kendini sevdirmeyi başarmıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Metin Hara Kimdir? için Yorumlar (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Metin hara iyi biri yani anderimalimayla yakıştırıyorum daima mutlu olun istiyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın