MiaFitz Gözde Demiral kimdir, nereli, Gözde Demiral kaç yaşında, Gözde Demiral boyu, kilosu kaç?

Miafitz Kimdir? Gözde Demiral Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Twitch platformunun başarılı yayıncıları arasında yer alan MiaFitz adıyla bilinen Gözde Demiral kimdir, nereli, Gözde Demiral kaç yaşında, Gözde Demiral boyu, kilosu kaç? İşte Gözde Demiral hakkında detaylar.

Miafitz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Başarılı yayıncı Miafitz’in gerçek adı Gözde Demiral’dır. Gözde Demiral 26 Aralık 1998 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve Dijital Medya Bölümü’nden mezun olmuştur. 2018 senesinde yapılan “Oyunun Yıldızları” ödül töreninde ‘Yılın Kadın Yayıncısı’ ödülünü kazanmıştır. 2019 senesinde Tv8 ekranlarında yayın hayatına başlayan Acun Ilıcalı’nın yeni yarışma programı Exatlon Challenge’ın yarışmacı kadrosuna dahil olan Gözde, yarışmanın iddialı isimlerinden birisi olmuştur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Miafitz Boyu Kaç?

Miafitz 1.67 boyundadır.

visum china
visum china

Miafitz Burcu Nedir?

Miafitz Oğlak burcudur.

Miafitz İsminin Anlamı Nedir?

“Mia Fitz ismini yaklaşık 5 sene önce blog olarak kullanacağım bir Instagram hesabı açarken seçtim. Mia sevdiğim bir isim ancak sadece Mia’yı alamayacağım için bir soyad uydurmam gerektiğini düşündüm. Ve düşünürken F. Scott Fitzgerald’ın bir kitabı çarptı gözüme. Kendisi en sevdiğim yazarlardan birisi. Dedim ki neden kısaltıp Fitz’i kullanmayayım? Ve ismim bu şekilde ortaya çıktı. Garip bir şekilde bu ismin hayatımın her zaman bir parçası olacağını hissediyordum. Twitch yayıncılığına başlama kararını ise 2017 yılında katıldığım Gaming İstanbul fuarında aldım. Fuara gittiğimde sadece fuardaki röportajlardan ve sunuculuktan sorumluydum. Orada bir stantta tanıştığım bir kişi bunu yapmam gerektiğine ikna etti ve fuarın üstünden 6 ay geçtikten sonra anca başlayabildim. Hikâyesi tam olarak bu.”

Gözde Demiral hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir