Oyuncu Michelle Jenner kimdir, Michelle Jenner nereli, Michelle Jenner kaç yaşında, Michelle Jenner boyu, kilosu kaç?

Michelle Jenner Kimdir? Michelle Jenner Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu Michelle Jenner kimdir, Michelle Jenner nereli, Michelle Jenner kaç yaşında, Michelle Jenner boyu, kilosu kaç? İşte Michelle Jenner hakkında detaylar.

Michelle Jenner Kimdir?

Michelle Jenner, 14 Eylül 1986’da İspanya’nın Barcelona şehrinde doğan İspanyol bir oyuncudur. Tam adı Michelle Jenner Husson’dur. İspanyol televizyon ve sinema endüstrisinde tanınan bir isimdir.

Michelle Jenner Hayatı

Michelle Jenner Husson 14 Eylül 1986’da Barselona, İspanya’da doğdu. İngiliz asıllı İspanyol aktör Miguel Ángel Jenner ile Fransız aktris ve müzikhol dansçısı Martine Husson’un kızıdır. David Jenner Husson adında bir ağabeyi vardır. Company & Company School’da tiyatro, şan ve dans eğitimi aldı ve Nancy Tuñon oyunculuk okulunda oyunculuk eğitimi aldı.

Oyuncu Michelle Jenner kimdir, Michelle Jenner nereli, Michelle Jenner kaç yaşında, Michelle Jenner boyu, kilosu kaç?

visum china
visum china

Michelle Jenner Kariyeri

Jenner iki yaşındayken televizyon reklamlarında çalışmaya başladı. Televizyondaki ilk çalışması 2000 yılında Alícia’yı canlandırdığı El cor de la ciutat adlı televizyon dizisi oldu. Felipe Vega’nın yönettiği 2004 yapımı Nubes de verano filminde Natalia’yı canlandırdı. 2005’ten 2010’a kadar Los hombres de Paco adlı komedi televizyon dizisinde Sara Miranda olarak çalıştı. Aktris ayrıca Rubén Alonso’nun yönettiği 2009 yapımı Íntimos y extraños filminde ve Javier Ruiz Caldeira’nın yönettiği komedi filmi Spanish Movie’de rol aldı. İlki Montxo Armendaríz’in yönettiği Don’t Be Afraid olmak üzere 2011 yılında iki filmde rol aldı ve bu filmlerde çocukken babası tarafından istismara uğrayan Silvia karakterini canlandırdı. Jenner aynı yıl Nacho Vigalondo’nun yönettiği bilim kurgu komedi filmi Extraterrestrial’da da rol aldı ve filmde Madrid’deki bir uzaylı istilası sırasında bir aşk dörtgenine dahil olan Julia adlı bir kızı canlandırdı. Televisión Española’nın 2012 yapımı tarihi drama televizyon dizisi Isabel’de Castille Kraliçesi I. Isabella’yı başrolde oynadı.

Michelle Jenner Özel Hayatı

Michelle Jenner, 2013 yılından beri köpek eğitmeni Javier García González ile ilişki yaşamaktadır. Temmuz 2019’da çiftin ilk çocuğu olan Hugo adında bir erkek çocuğu dünyaya geldi.

Michelle Jenner Boyu Kaç?

Michelle Jenner 1.66 metre boyundadır.

Michelle Jenner Kaç Kilo?

Michelle Jenner 57 kilo ağırlığındadır.

Michelle Jenner Burcu Nedir?

Michelle Jenner başak burcudur.

Michelle Jenner hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir