Mike Thurston kimdir, nereli, Mike Thurston kaç yaşında, Mike Thurston boyu, kilosu kaç

Mike Thurston Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Sosyal medya yıldızı Mike Thurston kimdir, nereli, Mike Thurston kaç yaşında, Mike Thurston boyu, kilosu kaç gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Mike Thurston Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Mike Thurston, sağlık ve fitness şirketi Aurora Athletic’in kurucu ortaklarındandır. Mike Thurston İngiliz’dir. Mike Thurston fitness tutkunu ve Youtube’da popüler isimlerdendir. YouTube kanalında ağırlıklı olarak vlog’larını yüklüyor ve eğitim videoları ona bugüne kadar 1 milyondan fazla abone kazandırdı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Mike Thurston Boyu Kaç?

Mike Thurston 1.83 boyundadır.

Mike Thurston Kaç Kilo?

Mike Thurston 90 kilodur.

Mike Thurston Evli mi?

Mike Thurston henüz evlenmedi ve şu ana kadar bir eşi yok. Kişisel hayatı konusunda çok ketumdur ve flört hayatıyla ilgili herhangi bir bilgi açıklamamıştır. Genellikle kız arkadaşıyla ilgili soruları atlar.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.