Minecan Beyazadam Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Minecan Beyazadam Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Ekranların Güleryüzlü program sunucularından biri olan Fakat evlendikten sonra uzun zamandır ekranlarda görülmeyen Minecan Beyazadam kimdir? kaç yaşında nereli? tüm biyografisini sadece sevenleri için paylaşıyoruz.

Minecan Beyazadam Kimdir?

Sunuculuk konusunda başarısınla beraber ekranların tanınan biri haline gelmiştir.Minecan Beyazadam 1981 doğumlu olan ve Diyarbakır’da doğmuş bir ünlümüzdür.Türvak ile beraber güzel bir eğitimden geçmiş bu sayede henüz yaşı daha küçükken 16-17 yaslari itibariyle dizilerde oynamıştır.

Bir zamanların önemli dizilerinden biri olan Böyle mi Olacaktı isimli dizide rol alma başarısı göstermiştir.Çok uzunca bir Süper Lig Tv ekranlarında yayınlanmış Futbol Life isimli programın sunuculuk görevini üstlenmiştir.Futbola olan sevgisi ve ilgisi nedeniyle Spor programlarını sunabilen sayılı bayanlardan biridir.Futbol Lİfe programına son verip ardındanda Trt ekranlarında yayınlanan Futbol Günlüğü isimli programda görev almıştır.

Minecan Beyazadam Evlimidir? evet kendisi Ünlü Futbolculardan Barış Özbek ile evlidir.Ünlü Sunucunun boyu 1,66’dır.

Bizlerde ekibimiz olarak çifte bir ömür mutlu, huzurlu günler dilemekteyiz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın