Müge Boz Kimdir?

Müge Boz Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Son zamanlarda oynamış olduğu reklam filmleriyle beraber adından söz ettiren ünlü oyuncu ve model Müge Boz Kimdir nereli kaç yaşında?

Müge Boz Kimdir Biyografisi

Müge Boz, 13 Nisan 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Anne tarafından Yugoslavya göçmeni olan Ünlü Model oyuncu, Baba tarafından ise Egeli bir isimdir.Toplam 2 kardeştir ondan hariç 1 kız kardeşi bulunmaktadır.

Çocukluğunun büyük bölümünü doğduğu yer olan İstanbul’da geçirmiştir.O 12 Yaşında olduğu sıralarda babasının işi sebebi ile İzmir’in Karşıyaka ilçesine taşınmışlardır.Liseyi İzmir’de bulunan İzmir Atatürk Lisesinde bitirip ardındanda Üniversiteyi kazanmış Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sinema Tv Halkla ilişkiler mezununu okumuş ve bitirmiştir.

1.71 boyundaki oyuncu, bir yandan modellik bir yandanda oyunculuk konusunda adımlar atmıştır.Kendini küçük yaşlardan itibaren geliştirmiştir.7 Yaşında iken toplam 11 yıl kadar bale eğitimi almış, 4 yıl kadar piyono konusunda eğitim almıştır.Ayrıca sadece bunlar değil özellikle yüzme ve tenis onun ilgi alanlarından biri olmuştur.

Norveç’te bulunan Volda isimli okulu burs kazanarak gitmiş ve orada okumuştur.Orada özellikle Reklamcılık ile Gazete Fotoğrafcılığı üstüne eğitim almıştır.

Birçok reklam filminde oynamış olan Güzel Oyuncu Model 2009 tarihinde Türkcell 3G reklamında oynamıştır.2010 tarihinde ise Arçelik, Mavi Jeans, Nescafe 3’ü Bir Arada ve Maximum kart reklamlarında oynayan bir isimdir.Önemli Dergilerde ise kendisinin Mode resimleri gösterilmiştir.

muge-boz-biyografi

Reklamdaki başarısını dizi oyunculuğu ilede gösteren Güzel Yıldız Müge Boz 2013 tarihinde Aşk Emek İster dizisinde başrol oyuncu olarak rol aldı.2013 tarihinin son zamanlarında ise Bu İşte Bir Yalnızlık Var isimli filmde önemli kişilerle beraber rol almıştır.Bu kişiler Engin Altan Düzyatan, Özgü Namal, Ümit Erdim gibi isimlerdir.

2014 tarihinde Trt ekranlarında yayınlanan Gurbette Aşk dizisinde rol aldı.Uzun zamandır Ekranlarda olan Arka Sokaklar isimli diziye giriş yaptı ve bu dizide Ece Dündar isimli Komiseri canlandırarak bu dizide rol almıştır.

Müge Boz Oynadığı Dizi ve Filmler

2008 – Melekler Korusun
2011 – Toprağın Çocukları (film)
2011 – Şüphe
2011 – Karakol-Herkes Adalet İster
2012 – Leyla ile Mecnun
2012 – Bir Hikayem Var (film)
2012 – Karaoğlan (film)
2013 – Yalan Dünya
2013 – Aşk Emek İster
2013 – Bu İşte Bir Yalnızlık Var (film)
2014 – Gurbette Aşk
2014 – Arka Sokaklar(Ece Dündar)
2017 – Kayıtdışı
2017 – Çat Kapı Aşk (film)

Müge Boz Resimleri

Müge Boz Kimdir biyografisi nasıldır nereli kaç yaşında hakkında bilgileri sunduk.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir