Müge Dağıstanlı Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu

Müge Dağıstanlı Kimdir?

Sunmuş olduğu magazin programları ile ünlenmiş ve güler yüzlü hali ile televizyon izleyicilerinin ekranda görmekten keyif duyduğu sunuculardan olan Müge Dağıstanlı kimdir?, kaç yaşında, boyu ve kilosu kaç? hepsinin cevabı sizler için makalemizde.

Müge Dağıstanlı Kimdir? Hayatı

5 Kasım 1968 yılında İstanbul’da doğan Müge Dağıstanlı, 2007 tarihinden itibaren sunuculuk yapmakta olan bir isimdir.Üniversiteyi İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Bahçeşehir Üniversitesi’nde okumuş ve Medya bölümünden mezun olmuştur.

Müge Dağıstanlı’nın boyu 1.63 cm, kilosu 53 ve burcu ise Akrep’tir.

Sadece ekranda izlemediğimiz güzel sunucu ayrıca bir dönem Posta Gazetesinde köşe yazarlığı ile birlikte Magazin departmanında müdür olarak görev almıştır.Posta Gazetesinin ardından Radikal Gazetesinde de çalışmış olan isim televizyon ve sinema ile ilgili çeşitli bilgiler vermiştir.

2015 tarihinde meslek yaşantısının önemli sıçramasını gerçekleştirmiş olan [pembetext]Müge Dağıstanlı[/pembetext], 2. sayfa ismindeki programla beraber daha fazla kitle tarafından tanınmaya başlanmıştır.Bu program önce Kanaltürk ekranlarında başlamış akabinde ise Show Tv ekranında devam etmiştir.

2016 yılından, 2017 yılına kadar Gülşen Yüksel ile beraber Kanal D televizyonunda Renkli Sayfalar adındaki programı sunmuş olan isim, 2017 tarihinde Fox Tv ile anlaşmış ve bir dönem burada program sunmuştur.

Son olarak tekrardan Kanal D’de program sunan isim genelde programları birlikte sunmuş oldukları arkadaşı Gülşen Yüksel ile birlikte “Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa” programını sunmaktadır.Kimdirkim.com Program Magazin programları içerisinde en fazla izlenen programlar arasındadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.