Muharrem İnce Kimdir?

Muharrem İnce Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Cumhuriyet Halk Partisi’nin söz sahibi en iyi isimlerinden biri olan Muharrem İnce Kimdir? Nereli? kaç yaşında? biyografisini paylaşıyoruz.

Muharrem İnce Kimdir?

Muharrem İnce, 4 Mayıs 1964 tarihinde Yalova’da doğmuştur.Annesinin ismi Zekiye babasının ismi ise Şeriftir.İlk ile Orta Öğrenim hayatını Yalova’da sürdürmüş ardındanda Lisans eğitimi almak için Bursa Uludağ Üniversitesine gitmiştir.Fizik Kimya Öğretmenliği bölümünü bitirdi.

Fizik Öğretmeni olarak uzunca zaman görev yaptı hatta Okul müdürlüğü görevindede bulundu.Çok fazla lisede bulundu ve özel dershanelerdede görev yapmıştır.Yalovaspor takımının basın sözcülüğü görevinide kısa bir süre yapmıştır.Yalova Atatürkçü Düşünce Derneği il Başkanlığındada bulunmuştur.

2002 Genel seçiminde CHP Yalova Milletvekili olarak TBMM girmeye hak kazandı.2007 genel seçimlerinde yine seçildi ve Mecliste bulunmaya devam etti.Türkiye Büyük Millet Meclisinde 25 Aralık 2009 yılında yaptığı konuşma ile çok sevildi.Bu konuşma yaklaşık 10 dakika sürdü ve çok fazla paylaşılan bir konuşma oldu.

2011 tarihinde yapılan genel seçimde yine Yalova’dan Milletvekili olmayı başardı.Türk Dili konuşan ülkeler kısacası TÜRKPA üyesi olmuştur.

Muharrem İnce evlidir ve eşinin ismi Ülkü İncedir.1 çocukları bulunmaktadır.2018 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Chp’nin adayı olmuş olan isim partisinden daha yüksek bir oy almasına rağmen Cumhurbaşkanlığı seçimini ikinci tura taşıyamayarak seçimi kaybeden kişilerden biri olmuştur.2012 tarihinde Buyurun Sayın İnce isimli bir kitap yazmıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.