Müjde Uzman Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Müjde Uzman Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ekranlarda yeni bir dizi başlıyor ve bu dizide çok iyi isimler var.Bu dizinin oyuncularından biri ise Müjde Uzman’dır.Sevilen Oyuncu bu dizide Nazlı karakterini canlandıracak.Peki Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nazlı Müjde Uzman kimdir nereli kaç yaşında biyografisi.

Müjde Uzman Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nazlı Kimdir gerçek adı ne? Müjde Uzman 26 Eylül 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Mesleği Pazarlama Müdürü olmasına rağmen bunla beraber Modellik ve Oyunculukta yapmaktadır.

2008 tarihinde Paramparça Aşklar isimli dizide Nil karakterini canlandırarak ilk defa Televizyon’da dizide oynamıştır.Bu dizideki iyi performansının ardından yeni dizilerden teklifler alarak farklı farklı konulu dizilerde rol aldı.2010 tarihinde Kapalı Çarşı ile Aşk Bir Hayal isimli dizilerde oynamıştır.Muhteşem Yüzyıl isimli dizide ise Armin karakterını canlandırmıştır.

mujde-uzman-biyografi

2013 tarihinde Başrollerinde önemli kişilerin yer aldığı 20 Dakika isimli dizide Kuzgun ismini canlandırmıştır.2014 tarihinde ise Fatih isimli dizide Dilyar karakterini canlandırmıştır.

2015 yılında yeni televizyon ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz Nazlı karakterini canlandırmaktadır.Ayrıca Reklamlardada oynamaktadır.Finansbank reklamındaki kadın oyuncu kendisidir.

Oynadığı Dizi ve Filmler
2013 20 Dakika – Kuzgun
2012 Muhteşem Yüzyıl – Armin
2010 Aşk Bir Hayal
2010 Kapalı Çarşı
2008 Paramparça Aşklar – Nil

Müjde Uzman ResimleriBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın