Müjde Uzman Kimdir?

Müjde Uzman Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ünlüler dünyasının beğenilen güzel isimlerinden biri olan, bir çok yeteneği bulunan oyunculuk ve sunuculuk yapmakta olan güzel isim Müjde Uzman kimdir nereli kaç yaşında? biyografisi ile beraber güzel ünlüyü tanımaya var mısınız? işte ayrıntılar.

Müjde Uzman Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

Müjde Uzman, 26 Eylül 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Mesleği Pazarlama Müdürü olmasına rağmen bunla beraber Modellik ve oyunculukta yapmaktadır.Boyu 1.72’cm’dir.

2008 tarihinde Paramparça Aşklar isimli dizide Nil karakterini canlandırarak ilk defa Televizyon’da dizide oynamıştır.Bu dizideki iyi performansının ardından yeni dizilerden teklifler alarak farklı farklı konulu dizilerde rol aldı.2010 tarihinde Kapalı Çarşı ile Aşk Bir Hayal isimli dizilerde oynamıştır.Muhteşem Yüzyıl isimli dizide ise Armin karakterını canlandırmıştır.

mujde-uzman-biyografi

2013 tarihinde Başrollerinde önemli kişilerin yer aldığı 20 Dakika isimli dizide Kuzgun ismini canlandırmıştır.2014 tarihinde ise Fatih isimli dizide Dilyar karakterini canlandırmıştır.

Ünlü oyuncu son olarak 2015 yılında televizyon ekranlarında yayınlanmaya başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde Nazlı karakterini canlandırmıştır.Ayrıca Reklamlarda da oynamaktadır.Finansbank reklamında bir süre kadar görmüş olduğumuz kadın oyuncu kendisidir.

Oynadığı Dizi ve Filmler

2015 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
2013 20 Dakika – Kuzgun
2012 Muhteşem Yüzyıl – Armin
2010 Aşk Bir Hayal
2010 Kapalı Çarşı
2008 Paramparça Aşklar – Nil

Müjde Uzman Resimleri

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.