Murat Başaran Kimdir Biyografisi

Murat Başaran Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Pop Müziğin sevilen sanatçılarından biri olan şu zamana kadar 5 albüm çıkarmış Murat Başaran Kimdir kaç yaşında nerelidir?

Murat Başaran Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Murat Başaran 1974 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi.Üniversiteyi İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaar Fakültesi’nde bitirmiştir.Söz yazarlığıda yapan Şarkı Pop müzik konusunda ustadır.1997 tarihinde katılmış olduğu Pop Show adındaki beste yarışmasında ikinci olmuştur.

1999 tarihinin Kasım ayı içersinde ilk albümü olan Azıcık Ucundan albümünü çıkararak Müzik marketlere kendini duyurdu.2002 tarihinin Ağustos ayında ise Hadi Sen de Kudur albümünü çıkararak esas bombayı o zaman patlatmış çok satılan bir albüm olmuştur.

visum china
visum china

Ünlü İsimlere bestelerini veren Sanatçı en çok Gülben Ergen’e yazmış olduğu şarkı ile dikkat çekti.Karam şarkısının söz yazarlığını kendisi yapmıştır.

Başarılı albümlerinin ardından Hollanda, Avusturya ve Almanya’da yaklaşık 140 yerde konser yapmıştır.2005 tarihinde Temmuz ayında Sana Ölürüm adındaki albüm ile 3. kez sevenlerinin karşısına çıktı.2008 tarihinde Canın sağolsun albümü ile çıkışını sürdürdü.İyi derecede Gitar çalan şarkıcı en son 2013 tarihinde albüm çıkardı.

Murat Başaran Albümleri

Azıcık Ucundan (1999)
Hadi Sende Kudur (2002)
Sana Ölürüm (2005)
Canın Sağolsun (2008)
İşte O Sensin (2013)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.