Murat Cem Akpınar Kimdir?

Murat Cem Akpınar Kimdir?

Trabzonspor’da yeni yeni genç isimler vitrine çıkmaya devam ediyor.İşte bu futbolculardan sadece biri olan Murat Cem Akpınar ile ilgili merak edilen bilgilerin hepsine konumuz vasıtasıyla ulaşabileceksiniz.

Murat Cem Akpınar Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

24 Ocak 1999 tarihinde Trabzon’da dünyaya gelen Murat Cem Akpınar, aslen de Trabzonlu olan futbolculardan biridir.Futbol yaşamına Trabzon Düzköy takımı ile başlamış ve 1 yıl kadar bu takımda oynadıktan sonra Trabzonspor takımının seçmelerine katılarak seçilmiştir.Trabzonspor alt yapısı ile beraber uzun süre Trabzonspor’un alt yapısında oynamış olan genç futbolcu, minik takımdan profesyonel olana kadar Trabzonspor’da top koşturmuştur.

Murat Cem Akpınar’ın boyu 1.73 cm, kilosu ise 65’dir.Burcu ise Kova’dır.

Trabzonspor seçmelerinden sonra bir süre kadar forvet oynamış olan genç futbolcu, akabinde ise hocasının vermiş olduğu karar ile birlikle orta sahada oynamaya başlamıştır.O zamandan beri hep orta sahada oynamış olan isim, eksikliklerini yapmış olduğu antremanlarla giderip ilerde Trabzonspor’da değişmeyen bir oyuncu olmanın hayalini kurmaktadır.

1 Yıl kadar 1461 Trabzon takımında da forma giymiş olan genç futbolcu, 2018 tarihinden itibaren ise Profesyonel olarak Trabzonspor forması giymektedir.kimdirkim.com İlk maçına Göztepe maçı ile çıkmış ve oyuna sonradan dahil olmuştur.İkinci maçına ise Erzurumspor ile Trabzonspor arasında oynanan karşılaşmada çıkmış yine oyuna sonradan dahil edilmiştir.

5 Nisan 2019 Cuma günü oynanan ve Trabzonspor’un 4-1 kazandığı Antalyaspor maçında oyuna yine son anlarda girmiş olan genç isim, atmış olduğu golle büyük bir sevinç yaşamıştır.Sevincini onu oyuna sokan Ünal Hoca ile paylaşmış ve takım arkadaşlarıda kendisini tebrik etmiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın