Murat Güloğlu kimdir, Murat Güloğlu'nun hayatı, biyografisi, Murat Güloğlu kaç yaşında, Murat Güloğlu nereli, Murat Güloğlu boyu, kilosu kaç, Murat Güloğlu evli mi?

Murat Güloğlu Kimdir, Kaç Yaşında? Murat Güloğlu Boyu, Kilosu

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Show Tv’de Bu Sabah programı ile ekranlara gelen Murat Güloğlu kimdir, Murat Güloğlu’nun hayatı, biyografisi, Murat Güloğlu kaç yaşında, Murat Güloğlu nereli, Murat Güloğlu boyu, kilosu kaç, Murat Güloğlu evli mi? İşte Murat Güloğlu hakkında detaylar.

Murat Güloğlu Kimdir?

Murat Güloğlu 6 Nisan 1975 tarihinde Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Türk haber spikeri, televizyon ve internet gazetecisi, televizyon programı yapımcısı. Güloğlu, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ile IPI Türkiye Ofisi, Uluslararası Basın Enstitüsü Derneği yönetim kurulu üyesidir.

Murat Güloğlu Hayatı

Muğla Turgutreis Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümünde mezun oldu. Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Avrupa Birliği ve Dış Politika Programı’nda yüksek lisans yaptı. IPI (Uluslararası Basın Derneği) Türkiye Ofisi Sertifika Programı sahibidir.

visum china
visum china

Murat Güloğlu 1995 yılında medya sektöründe çalışmaya başlamıştır.. Uzun süre birçok TV kanalı haber ve program departmanında spiker, muhabir, editör ve yapımcı olarak görev almıştır. 1999 yılında üyesi olduğu Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından “Yılın En İyi Televizyon Gazetecisi” ödülüne layık görülmüştür.

Muhabirliğin ardından kamera önüne geçerek haber spikerliği ve program sunuculuğu yapmıştır. Fox Tv’de Evinizin Oğlu Murat Güloğlu sloganıyla program sunuculuğu – haber spikerliği yapmış, Çalar Saat Hafta Sonu kuşağını sunmuştur. Ardından Habertürk kanalında çalışmıştır. 26 Temmuz 2021 tarihinden itibaren Show TV’de yayınlanan Bu Sabah programını Ebru Akel ile birlikte sunmaktadır.

Murat Güloğlu kimdir, Murat Güloğlu'nun hayatı, biyografisi, Murat Güloğlu kaç yaşında, Murat Güloğlu nereli, Murat Güloğlu boyu, kilosu kaç, Murat Güloğlu evli mi?

Murat Güloğlu Evli mi?

Murat Güloğlu bekardır.

Murat Güloğlu Kaç Yaşında?

Murat Güloğlu 1975 doğumludur.

Murat Güloğlu Nereli?

Murat Güloğlu aslen Sivaslı’dır.

Murat Güloğlu Boyu Kaç?

Murat Güloğlu 1.92 metre boyundadır.

Murat Güloğlu Kaç Kilo?

Murat Güloğlu 84 kilodur.

Murat Güloğlu Burcu Nedir?

Murat Güloğlu koç burcudur.

Murat Güloğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.