Murat Serezli Kimdir Biyografisi

Murat Serezli Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Televizyon dizileri ve Sinemaların çok başarılı ve bir o kadarda tecrübeli erkek oyuncularından biri olan, uzun yıllardır bu meslekte bulunan ünlü oyunculardan Murat Serezli kimdir kaç yaşında nereli? hazırladığımız bu biyografi ile beraber ünlü oyuncuyu çok daha yakından tanımış olacaksınız.

Murat Serezli Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Deneyimli isim Murat Serezli 03.10.1969’lu olan ve İstanbul şehrimizde hayata gözlerini açmış ünlü erkek oyunculardandır.Lise eğitimini Şişli’de tamamlamış ardından ise Üniversiteye yazılmıştır.Üniversiteyi Mimar Sinan Üniversitesi’nde okumuş ve Mimarlık bölümünü bitirmiştir.Uzunca süre Mimarlık konusunda dersler almasına rağmen genellikle Animasyon işlerinle ilgilenmiş ve o alanda çalışmıştır.

Anne ve babası Ünlü sanatçı olan oyuncu bir çok Seslendirme görevinde bulunmuş aynı zamanda yönetmenlikte yapmıştır.Çok sayıda dizinin oyuncu yüzünden biri olan isim aynı zamanda sinemalarında başarılı isimlerinden biri olmayı haketmiştir.Oynamış olduğu reklam filminle beraber daha fazla çevrelerce tanınmayı başarmış olan oyuncunun oynamış olduğu Profilo reklamı kariyerinde önemli adımlardan biri olmuştur.Dizi ve Sinemayı aynı anda idare edebilen oyuncu sinemayı ise dizilerden daha fazla seviyor.

Sadece Oyuncu değil aynı zamanda bir müddet kadar sunuculukta yapmış olan isim on parmağında on marifet olan bir isim.Konuşma uslubu bakımından çok yetenekli olan isim diksiyonunun düzgün olmasından ötürüde bir çok seslendirme yapmıştır.

visum china
visum china

Murat Serezli oynamış olduğu rollerde genellikle Komik adam rolünde oynamıştır.Evli olan oyuncunun 2 tane çocuğu vardır.

Murat Serezli Oynadığı Diziler ve Filmler

2003 – Evli ve Çocuklu
2003 – Hayat Bilgisi
2005 – Ask Oyunu
2005 – El Bebek Gul Bebek
2006 – Arka Sokaklar
2006 – Binbir Gece
2006 – Bir İhtimal Daha Var (Film)
2008 – Derman
2008 – Görev Kıbrıs (Film)
2008 – Kirpi (Film)
2008 – Kurbanlik (Film)
2008 – İs Arıyoruz (Film)
2010 – Herkes mi Aldatır? (Film)
2013 – Cocuklar Duymasın
2013 – Senin Hikayen (Film)
2014 – Pist (Film)
2014 – Seni Seviyorum Adamım (Film)
2015 – Şeytan Tüyü (Film)
2016 – Dağ 2 (Film)
2016 – Yeter
2017 – Savaşçı
2018 – Özgur Dunya (Film)

visum china
visum china

Bir Yorum

  1. Abi adam süper yha adam efsane en büyük hayranıyım savaşçı nerde olduğunu bulsam bi fotoğraf çekmek istiyorum ☺

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir