Müsavat Dervişoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Müsavat Dervişoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Mhp’nin 10. Genel Kurulunda aday olmuş ve kongrede mükemmel bir konuşma yaparak onu tanıyan ve tanımayan herkesin gönlünü fethetmiş Müsavat Dervişoğlu kimdir kaç yaşında nerelidir? açık sözlülüğü ile tanıdığımız ve şu an İyi Partide siyaset yapan siyasetçinin işte özgeçmişi.

Müsavat Dervişoğlu Kimdir Nerelidir?

Müsavat Dervişoğlu, 1960 senesinde dünyaya gözlerini açmış Ankaralı fakat aslen Ordulu olan İyi Partili bir siyasetçidir.Eğitimini çeşitli illerde okumuş olan siyasetçi Ortaokulu bitirene kadar olan kısmı Ordu’nun Fatsa ilçesinde, Lise kısmını Ankara ile beraber Samsun’da bitirdi.1978 senesinden itibaren Fakülteye başlamış ve 12 Eylül’de yaşanan Darbe sebebiyle bir süre kadar eğitimini yarıda bırakmak durumunda kalmış ve ardından ise eğitimine kaldığı yerden devam etmiştir.

Uzun seneler Siyaset içinde yer aldı ve bu sene süresince hiç bir zaman kendi çizgisini değiştirmedi.Mhp’de bir çok görev üstlendi ve partide uzun yıllar bulundu.1978 senesinde Siyasete giriş yapmasınla beraber 1986 tarihinde Ülkü Ocakları Genel Başkanı oldu.Çok büyük bir sorumluluk ve görev almayı başaran siyasetçi uzun yıllar boyunca MHP İzmir’de İzmir il başkanı oldu.Mhp İzmir İl başkanlığı görevini seçimler nedeniyle bırakmış ve İzmir’den Büyük Şehir Belediye Genel Başkan adayı olarak 2009 senesinde seçimlere katılmıştır.

2009 senesinde tekrar MHP İzmir’in başına geçmiş ve bu görevi sürdürmüştür.2011 tarihinde 2011 Türkiye Genel Seçimlerinde aday olmak amacı ile tekrar bu görevi bırakmış ve aday olmuştur.

Toplam 22-23 senedir İzmir’de hayatını sürdüren siyasetçi evlidir ve bir tane kız çocuk babasıdır.

Müsavat Dervişoğlu Mhp’de Muhaliflerin toplamış olduğu imza ile beraber Genel Kurulun biran önce yapılmasını istemiş ve bu konuda katılmış olduğu televizyon kanallarında sık sık Kurulu toplayın çağrısı yapmıştır.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın